Golf 7.5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cengizceng

Üye
İsim
cengiz
Merhaba arkadaşlar daha önce 1.6 atmosferik opel astra hb ve 1.2 tsi 90 beygir seat ibiza sport tourer(bende yeri ayrıdir) kullandım ama  ilk golf 1.0 110 beygir dağ ye bindiğimde ben bu aracı satarsam birdaha böyle araç alamam dedim.aceba abarttımmi ?

@cengizceng her aracın belli bir talibi vardır.Ve çeşitli alma nedenleri olabiliyor.İşte bu noktada golf diğer nedenlerden ayrılıyor.

Aynen üstadların.belkide en sevdiğim yani 1.0 tsi 200 tork olması.dik virajlarda hiç sağa çekmedim.işiklarda bile ilk kalkışta diğerlerine ciddi fark atıyorum.sadece ford focus 1.6 tdi yi ilk kalkışta kılpayı gectim😊 ama fark attım

@cengizceng Sanırım henüz 3.20 ler vs denk gelmemiş size geçen 5.25D Xdrive vardı yanda (bende 1.6TDI var bu arada) adam bildiğiniz uçtu direkt :)

1.0TSI gerçekten güzel motor fakat bu motorun amacı performans ve hız değil tabi caizse "denge". eğer gazlama tutkunuz varsa ona daha uygun motor seçenekleri de mevcut. bkz Golf R :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
1.0TSI gerçekten güzel motor fakat bu motorun amacı performans ve hız değil tabi caizse "denge". eğer gazlama tutkunuz varsa ona daha uygun motor seçenekleri de mevcut. bkz Golf R :)
Şu fiyatlar boyle olmasa hocam kim 1.0 tsi yuzune bakar ki 😑 Vergi cehennemi bir ulke oldugumuz icin ve doviz uctugu icin insanlar artik 1.0 turbo arabalara jet gozuyle bakıyor. 

Şu fiyatlar boyle olmasa hocam kim 1.0 tsi yuzune bakar ki 😑 Vergi cehennemi bir ulke oldugumuz icin ve doviz uctugu icin insanlar artik 1.0 turbo arabalara jet gozuyle bakıyor. 
1.0 tsi golf kullan sonra konuşalım jet mi değil mi v.b

Ben 1.0 tsi golf 400.000 binde olsa imkanım olsa alırdım.parasini çok yönlü hakeden bir araç.golf 52.000 tl idi çok diyorduk 100.000 oldu çok dedik dedik çıktıkça çıkıyor fiyatlar.cok demeye devam😊

Bana da 1.4 Polo dan sonra 1.6TDI golf canavar geliyordu ama 3.20 sürünce binesim gelmiyor golf e :)  ama çok yönlü bir araç gerçekten 

3.20 v.b araclar ile kıyaslamadım kıyaslanamaz zaten.aslinda benim demek istediğim parasını hak eden bir araç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt