Sahler 4.D paspas

Salih_Sayin

Katılımcı Üye

İsim
Salih
Yıllar önce aldığım 3D paspaslarım artık ömrünü doldurdu(6 yıl) . Yeni paspas arayışım 4D paspaslarsa bakmakla başladı. 

Önce S-Dizayn marka aldım ancak inanılmaz bir koku vardı onlarda. Kullanamadım. 

Sonra sahler marka aldım ve sıfır koku var. Orijinal gibi duran bir paspas ve benim çok hoşuma gitti. 

ECA4A0A2-DCA9-49C0-B880-B6DAE66A6090.jpeg

9A77EF00-A243-4D84-ACC0-E589720882BF.jpeg

93ECE073-D6B9-4166-A228-5B20383C697C.jpeg

756BFE06-3554-4420-82F6-4412BDBFDDD0.jpeg

218AF2CC-86AC-4B5C-8484-1344772286E8.jpeg

E70DDC9E-B805-40EB-8489-85D8A9287116.jpeg

E48A8B1B-54D7-4685-94E4-13880E5C0991.jpeg

Dizaynını tam yapan yok maalesef.

Sürücü paspası gaz pedalının altına kadar gitmesi güzel. Ancak yolcu tarafında sağ tarafındaki alan da kapalı olsa iyi olurdu. Yolcu tarafina kim oturursa otursun ayak bi oraya değiyor ve kirleniyor.

Arka paspaslardaki sabitleme düğmeleri gereksiz olmuş. 7.5 golflerde de sabitleme yerleri yok diye biliyorum.  Belki ön sabitlemelerde kapalı olanları arkadakilerle değiştirilebilir. 

L.Locker kullanıyorum 2-3 yıldır. Halen işini yapıyor. Bir tek dizayn olarak gaz pedalı altındaki kısım eksik bana göre. 

@Salih SayınHayırlı olsun. 

Aynı sahler paspası kullanıyorum, memnunum. 

Bir tek arka paspas sabitleme düğmeleri gereksiz ve maalesef tüm düğmelerini kapakları kutudan çıkmadığı için ön yolcu ve arka yolcuların paspaslarında düğme kapağı yok. Sadece sürücüde var. 

Ancak yolcu tarafında sağ tarafındaki alan da kapalı olsa iyi olurdu.
Sanırım orası çok dik olduğundan parça mukavemeti yetersiz kaldığından düşüyor olabilir. 

Bende de sahler 4.5 d var koku yok ve cidden memnunum. 100 TL gibi bir rakama almıştım. Sonuna kadar hakediyor

Bende de sahler var aynisindan.Piyasada kolay bulunabilecek en iyi paspas bence bu... Güle güle kullanın.

Sanırım orası çok dik olduğundan parça mukavemeti yetersiz kaldığından düşüyor olabilir. 
Bizim insanımız nerede açık yer varsa oraya ayağını koyar., baktım kim binse inadına oraya basıyor, özdilekten küçük siyah renkte bir havlu aldım o açıkta kalan yere serdim., fazlalığını da paspasın altına koydum,

arabaya nasıl binilir nasıl inilir bilmiyoruz.,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sahlerin bagaj havuzu nasıl kullanan var mı? Tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim 

Aynı paspasları 1 yıldır kullanıyorum, gayet memnunum. Temizlemesi de çok kolay, şampuanlayıp yıkayınca simsiyah oluyor. Bagaj havuzu içinde bagajhavuzu.com sitesini önerebilirim. Eski Astra aracıma ve Golf'e aldım. Sıfır koku ve kaliteli ürün yapıyorlar. Denizli'de üretim yapan bir firmaydı galiba.

Kullandığım L.Locker paspaslarda o kısım kapalı. Yapısı plastiğe daha yakın. 

Dediginiz gibi de olabilir. Yapısı kauçuk gibi duruyor. 20 cm kadar bir parça olsa fena olmazdı. Belki arka orta parça gibi tırnak ile tutturulabilirdi. Ama o da sağlıklı olmazdı gibi geliyor.

@forzaGilles Sağdan inerken kapıyı ayağının altı ile iterek açanları unutmuşsun Ali hocam.

@ogzogz hepsinin kapakları var . Ben takmadım henüz . Sağ ön yolcu yerinde o kısım benimde en sinir olduğum bölge. 

Aynı sahler paspası kullanıyorum, memnunum. 

Bir tek arka paspas sabitleme düğmeleri gereksiz ve maalesef tüm düğmelerini kapakları kutudan çıkmadığı için ön yolcu ve arka yolcuların paspaslarında düğme kapağı yok. Sadece sürücüde var. 
Hocam normalde kutunun içinden tüm paspaslar için kapak çıkıyor, düğme kapağı olmayan paspaslar için de ona göre bir aparat yapmışlar. Ben 2 aydır kullanıyorum gayet memnunum ama araçta arkaya pek kimse binmediği için o aparatları takmayı unuttum bile. Sahler’in anadolu yakası bayiine yakınım, işinizi görecekse sorayım, sadece aparatını veriyorlarsa alıp size gönderebilirim.

Geri
Üst Alt