Kaza.. (Kusur oranına itiraz dilekcesi) Sonuclandi 🥳

Baklava ismarlarsan sen haklisin derim

Yoksa haklida olsan hep seni suçlu bulurum

Ne zaman geleyim

@HONEY yarin ustama goturup lifte kaldirticam bi istişare edicez bakalim baklavalik bir durum olur umarim :)  @ozk991 valla arac esimin ustune zaten ilk araci yuksekten yaptik kaskoyu o yuzden kaskobozulsada umrumda degil :)  deger kaybina gelirsek zaten arabadan deger kazandik o yeter bana :)  ve anlamadigim nokta iki arac yanyana giderken soldaki seritten cikip bana vuruyorsa nasil hangi mantikla ben suclu olurum :)  dik kafali biri degilim bilgiye açığım ama bu resmen mantiksiz... 

..anlamadigim nokta iki arac yanyana giderken soldaki seritten cikip bana vuruyorsa nasil hangi mantikla ben suclu olurum :)  dik kafali biri degilim bilgiye açığım ama bu resmen mantiksiz... 
Başta, öndeki aracı geçmek için öndeki araç sağ şeridi tam terketmeden sağına girdiğinizi yazdığınız için kusur sizde bulunmuş olmalı. 

Sizdeki tutanakta ne yazıyor bi paylaşmadınız..

@ogzogz tutanagi dun gece hic okumadim hatta krokiye bile bakmamistim bugun sakin kafayla bakayim dedim okuyamadim bile muhtemelen bilirkiside okuyamaz ben hakli cikarim :D  

B0EDBA9E-1079-410B-832C-AA886AB8B3DC.jpeg

@ogzogz tutanagi dun gece hic okumadim hatta krokiye bile bakmamistim bugun sakin kafayla bakayim dedim okuyamadim bile muhtemelen bilirkiside okuyamaz ben hakli cikarim :D  

Ekli dosyayı görüntüle 39011
"Sol şeritten giderken sağ şeritta yanimdan ... plakalı araç geçirik bizim sağ tarafımızdan geçirik sağ ön kapı ve sağ ön çamurluk ve sağ aynaya zarar veridi."

Israrla sağ tarafımızdan geçiyor yazmış ve bana zarar verdi yazıyor.

Mutlaka yol ayrımını gösteren fotoğrafı ekspere gönderin. Çünkü kaza şemasında belirtilmemiş. Büyük ihtimalle diğer sürücünün sol şerit ihlali, hatalı sollama ve yol sapağı nedeniyle kararsız kalmasından dolayı suçu karşı tarafa vereceklerdir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Culture33 valla krokide yanyana çizilmişiz. Fotolarda var gerisi onlara kalmis. Zaten karsi tarafin beyani yok okunmuyor :D  Ama ben birazcik araba kullanmayi biliyorsam yuzde yuzbir karsi tarar kusurlu. Benim eşim daha iyi şeridini takip edebiliyor :masallah:  ve Ustanin yanindan geliyorum simdi. Kaskoyla yaptirmaya karar verdik .

@Rx7 eyvallah hocam zaten ufak bir kazaydi yinede gelenimiz oldu yanliz birakmadilar adam ters yapinca :)  

Geri
Üst Alt