2017 Leon FR’dan çıkma yay

Berkay48

Üye
İsim
Berkay
Merhabalar. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam uyarın lütfen. Çoğu kişiden (forumda) fr yayın çok konforlu ve güzel bi ince düşüklük sağladğını dile getirmişler. Bende 2017 leondan çıkma fr yay buldum ancak soğuk press yapılmış. 5 cm düşürüyormuş. Konforda kayıp çok yok diyor. Sizce presslenmiş yay alınır mı ? Bu konuda tecrübeli arkadaşle yardımcı olabilir mi

Yayda değişime gidecekseniz press yerine araciniz icin ozel uretilmis spor yaylari tercih etmeniz daha uygun olur. 

Forumda fr onerenler saniyorum ki islem gormemis fr yayini oneriyorlardi. 

Benim fikrimde spor yay servisten veya çıkma temin edebilirsiniz. Bu arada bilen arkadaşlar varsa golf 7.5 1.6 dizel spor yay kodunu paylaşabilir misiniz servise sorup almayı düşünüyorum bende, @mehmetmert abi senin videona baktim servise sordum sonunda farkli harfler vardi onları servis danışmanı baktı farklarını bilmediğim icin kaldı öyle 

press, kestirme bu tarz işler kuş serisi otomobiller için hocam lütfen yıllarca çalışılmış mühendisliğe bunu yapmayın.

Düşündelerinize katılıyorum durumun bende farkındayım. Sadece bi anlık merak edip aldanıyor insan. Servisi aradığımda mubea yay 2300 lira dediler. Sanırım almanyadan kendim getiricem gidişat bu şekilde. Teşekkür ederim yorumlarınız için

Asla presli yay takmayın hocam tamamen arabanin dinamisini bozan kotü uygulamalar orijinal spor yaylara bütçe yetmiyorsa eibach gibi kaliteli ürünleri tercih edin

Benim fikrimde spor yay servisten veya çıkma temin edebilirsiniz. Bu arada bilen arkadaşlar varsa golf 7.5 1.6 dizel spor yay kodunu paylaşabilir misiniz servise sorup almayı düşünüyorum bende, @mehmetmert abi senin videona baktim servise sordum sonunda farkli harfler vardi onları servis danışmanı baktı farklarını bilmediğim icin kaldı öyle 
Gerekten geri zekalılar, ya bir arkadaş buradan 1.6 tdi dsg spor süspansiyonlu aracı var ise şasi paylaşsın :(

@Berkay48 Fr’dan çıkmış ve presslenmiş ise Fr yayı olmasının bir önemi kalmıyor. Forumda okuduklarınız “Fr spor yay” hakkındadır. Fr’ın spor yayının Golf’ün spor yayından daha konforlu olduğu söyleniyor ama ben araştırdım bulamadım.

Pressli yay kullanmayı düşünüyorsanız bilmediğiniz bir uygulamayı kullanmak yerine kendi bildiğiniz güvendiğiniz bir yerde yaptırıp kullanmanızı tavsiye ederim. Kabul edilebilir sınırı aşmadığı müddetçe “öcü” gibi lanse edilmesi doğru değil bence. 

Hayrına 1.6 dizel golf standart süspansiyon spor yaylı aracı olan biri şasi veya plaka no paylaşabilir mi :)

@yunusaktas91  ordan geldim hocam bende 1.4 tsi act 150 hp den çıkan yaylar 1.2 tsi dsg golfe uyar mı acaba düşüş kaç cm olur

Geri
Üst Alt