Çin malı j far 7.5

İsim
Onur
Arkadaşlar çin malı je far beynini yapan bildiğiniz yer varmı yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

j far almayı ben de düşünüyordum ancak birçok kişide sıkıntı çıktığı için vazgeçtim. Kolay gelsin size.

Upvote 0
@ptif slm abim ven far tamiri yapıyorum türkiyenin birçok yerinden far geliyor bana ama bu beyinler şans işi alıyorsanızda 400 500 fazla verin taivan alın yardımcı olurum garantili satan arkadaşlar var

Upvote 0
@tuncer_2632 abim tamirini yapabilsem zaten yaparım yapmaya çalışıyorum ama baya ugraşacagım yapabilecek varsa yaptıralım diyorum

Upvote 0
O soketleri çıkartıp oradaki kartı söküp bir elektronikçiye götüreceksin. Elektronikçi Dijital Multimetre Avometre ile diyotların üzerinden geçen akımı kontrol edip hangi diyot yada dirençin patlak olduğunu tespit edip onu değiştirecek. Daha önce formdan bir arkadaş o şekilde yaptırmıştı. Ararsan bulursun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Tayvan malı 7,5 çift j far ve m8 360 ampul kullanıyorum, aşırı derecede memnunum. Ben de soru işaretleriyle aldım fakat iyi araştırınca bir de firma malının arkasında durunca denedik. Tayvan farını tavsiye ediyorum.

Upvote 0

Geri
Üst Alt