Discovery pro mıb 1

Emrah037

Üye
İsim
Emrah
Merhabalar discovery pro mıb 1 cihaz aldım crack işlemi yapan yerler varmı bilgi verebilirmisiniz.

daha dün satıldı dıcsovery pro mıb 2 ve dynaudio komple set kablo setine kadar 6500 verildi siz neyin kafasını yaşıyorsunuz... artı crack işlemi 350 400 tl yapanlar var isteyen olursa yaptırırız.
bende bu konuda size DM atmayı düşünüyordum aslında sormak için.

@forjust1day appconnect bir işime yaramıyorum gerek duymadım degişik fiyatlar verenler var video navigasyon arac özelliklerim çalışması yeterli benim için

2 sene discover pro mib2 kullanmış biri olarak şunu net söyleyebilirim dahili navigasyon büyük sıkıntı, araç içine koyacağınız gps anten sinyal cok gec alacak ve nav hatali gösterecek , rota oluşturdunuz hedefe gidiyorsunuz bir bakacaksiniz yol değişmiş :)  canlı trafik alamayacaksanız o sebeple dahili nav eleyelim. Video izleme olayına gelince ilk heves 3 ay izlersiniz ki sürüş esnasında video izlemek büyük risk. O sebeple appconnect ile apple harita yada Google maps candır, retrofitin dibine vuran biri olarak şuanda bunu söylüyorum, discover pronun keyfi hayalet gosterge ve sezgisel adaptif hız sabitleme ile cikar 😉

@forjust1day anlıyorum sizi bende isterdim tabi fazla bütcem olmadıgı için bu ürün seçtim kendi cihazım navigasyonlu kaç kez kullandınız derseniz hiç o yuzden fazla takıntım yok bu konulara verdiginiz bilgi için teşekkür ederim

@Emrah037 Crack işimiz vardı bizim 350-400 TL yapan arkadaşın numarasını iletir misiniz lütfen?  (y)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fkorkmaz yapanlar vardı iş ciddiye binince 650 750 eurodan dolayı çıkmış ben bana söylenenleri yazdım

@Emrah037 Varsayımlarla yürümüyor maalesef, ben size tecrübelerimi aktardım başımdan geçenleri belirttim ama siz çok iddialıydınız hayırlı geceler dilerim size.

2 sene discover pro mib2 kullanmış biri olarak şunu net söyleyebilirim dahili navigasyon büyük sıkıntı, araç içine koyacağınız gps anten sinyal cok gec alacak ve nav hatali gösterecek , rota oluşturdunuz hedefe gidiyorsunuz bir bakacaksiniz yol değişmiş :)  canlı trafik alamayacaksanız o sebeple dahili nav eleyelim. Video izleme olayına gelince ilk heves 3 ay izlersiniz ki sürüş esnasında video izlemek büyük risk. O sebeple appconnect ile apple harita yada Google maps candır, retrofitin dibine vuran biri olarak şuanda bunu söylüyorum, discover pronun keyfi hayalet gosterge ve sezgisel adaptif hız sabitleme ile cikar 😉
Tüm markalarda böyle mi hocam, yani o kadar para verip discover pro alıcaksın ama gps anteni sinyali geç alıcak., bu teknoloji devrinde ayıp yani..

küstah tavırlı uslub küfür içerikli tehditleri çekmek zorunda değilsin tabiki sana burada bunu kimse yapmaz yapan olursa  zaten @AhmetCakmak gereğini yapar biz bir aileyiz.... 

hayırlı olsun simdi aldığın cihaz miladı geçmiş cihaz bir şey yazıcaz yine değişik yorumlar alacaksın güle güle kullan crak işi zor büyük paralar isteniyor.

16E1C4C1-F83D-4547-A1D9-143AFEDA968D.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

@forzaGilles 5 yıldır Zenec kullanan biri olarak bir saniye bile GPS antenim çekmeme sorunu yaşamadım. Kadırgaya bile çıktım en ücra yerlerde bile çekti. Ama telefonum en ücra yerlerde çekmedi. Bende GPS sinyalinin daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Dön dediği yer ile döneceğim yer arasında hızıma göre 5m ile 50 m mesafe oluyor genelde. O kadar sağlıklı . 

Discover proda daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. 

Geri
Üst Alt