Golf 7.5 kamera

Sertac52

Yeni Üye
İsim
Sertac
Arkadaşlar araç kayıt kamerası almayı düşünüyorum ama orjinal olsun istiyorum yani çakmaklık felan bağlamak istemiyorum direk arabaya entegre bir kayıt kamerası varmı orjinalden golf 7.5 

birde kardeşimde pejo 301 var bunda da kodlama oluyormu viraj aydınlatma kumandadan cam kaldırma gibi aktive ediliyormu

70mai Dash Cam Pro almayı planlıyorum bende. Bu konu faydalı olabilir. 

Arkadaşlar araç kayıt kamerası almayı düşünüyorum ama orjinal olsun istiyorum yani çakmaklık felan bağlamak istemiyorum direk arabaya entegre bir kayıt kamerası varmı orjinalden golf 7.5 
Orjinal Volkswagen araç kamerası yok. İngiltere resmi sitesi aksesuarlarında VW onaylı Kenwood marka kamera var. Araç alırken ya da daha sonra opsiyon olarak takıyorlar.

Neredeyse birçok kameranın bağlantı kiti var ve ortalıkta kablo olmadan kullanabilirsiniz. 

Ben Viofo marka kamera kullanıyorum. Amacına uygun şekilde çalışıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de geçmişte şu linkteki ürünü almıştım ancak satıcı 2 hafta kargoya vermedi iptal ettim, bir daha da almak fırsat olmadı.

Ebatı küçük ve ekransız oluşu ile hoşuma gitmişti...

TRY 280.16 32%OFF | 70mai çizgi kam 1S araba dvr'ı 70 mai kamera desteği akıllı ses kontrolü WIFI kablosuz bağlantı 1080P HD 130 derece FOV

https://a.aliexpress.com/_BTonUv

Golf için istediğiniz şekilde bir cihaz yok diye biliyorum ama kablolar bir şekilde kamufle edilebiliyor.

Ben de zamanında çok araştırıp sonra alırım diye almamıştım. Araç içi kameralarda çalışma verimi ve süresinden sonra gelen en önemli detay görüntü netliğidir. Cihazın ekranında yolu gayet güzel görürsünüz ama kayıtta diğer araçların plakalarını okuyamıyorsanız çok da bir işe yaramayacaktır. Bu konuya özellikle dikkat etmenizi öneririm. İşin içine girdikten sonra gps ile lokasyon ve km/h kaydı gibi teferruatlar çoğalıyor.

Benim araştırdığım kadarıyla fiyat/performans ve kullanıcı yorumları itibariyle Viofo A129 Duo ve Xiaomi Mai 70 Pro cihazları, bir kere alıp dertsiz tasasız kullanılabilecek cihazlardı.

@Aliiii hocam yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum. 64 GB kart ile sorunsuz çalışıyor ama arka tarafa da kamera isterseniz viofo ya yönelmenizi öneririm.

@kralmali ön camda duruşuna dair foto paylaşırmışsın? Sizin üründe tam fiyat performans ürünü.

@agacmalzeme viofo a129 u beğendim peki bunun görüntüsünü discovery media a ya da gönderebiliyormuyuz

Merhaba hocam;

Şu konumuza bakman fikir sahibi edecektir sizleri.

[mention=12366]kralmali[/mention] ön camda duruşuna dair foto paylaşırmışsın? Sizin üründe tam fiyat performans ürünü.
Aynen hocam ben full set aldım arka kamera da var GPS var park kiti de var onu da bağladım resim de atarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Viofo A119S kullanıyorum yeni modeli A129u tavsiye ederim hem ön hemde arka kamerasi var

Geri
Üst Alt