Golf 7 Cam Rüzgarlığı

serdar2xdx

Üye
İsim
serdar
Merhaba,
Geçen sene yine forumdan tavsiyeyle niken marka cam rüzgarlığı almıştım. Düz ve nikelajlı yapısı çok şık fakat aynanın oraya tam oturmadığı için ses yapıyordu.
Nıken Lınk

Bana tavsiye edebileceğiniz farklı rüzgarlıklar var mı ?

@Seastar76 nıken taktım ben memnun kalmadım. söktüm. çok ses yapıyordu. orjinali ise muhteşem keşke bulabilsek.

@Seastar76 nıken taktım ben memnun kalmadım. söktüm. çok ses yapıyordu. orjinali ise muhteşem keşke bulabilsek.
ben kromlu nikende kullandım. hiç ses konusunda şikayetim olmadı. komple krom çerçeve yaptırmasam sökmezdim zaten. söküncede orjinali  dışında olmazdı31D53466-5AA2-4588-AD31-D3EB16ECC584.jpeg4D2AD98E-7DE6-4B97-BFD0-5E826A92BD39.jpeg

aracın içindeyken mantıklı geliyor,dışına çıkıp baktığımda mantığı kenara bırakıyorum.Ön camı püskürtmeyi açınca aracın içine köpük damlama olayı sinir bir durum bende.Bir de yağmur suyu tabi.Takanlara selam olsun

...

Orijinal ön cam rüzgarlığı elimde mevcut, sanırım satılık ürünler kısmında da vardı. 

@serdar2xdx hocam ön arka ayrı ayrı satılıyor serviste, sadece önler 630 TL civarı şu an, siz ataştırın bakın aklınıza yatarsa mesaj atarsınız.

Geri
Üst Alt