Lastik hasarı

bf417

Katılımcı Üye

İsim
sedat küçük
Merhaba, bugün geleneksel kır gezileri kapsamında dönüşte lastiğin yanağını taşa sürttüm sizce tehlike yaratır mı?

IMG_20201011_155619.jpg

Sorun çıkarmaz hocam bende de var 2 yıldır problem yaratmadı.

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba, bugün geleneksel kır gezileri kapsamında dönüşte lastiğin yanağını taşa sürttüm sizce tehlike yaratır mı?

Ekli dosyayı görüntüle 38684
Geçmiş olsun hocam...

Bi lastikcinin görmesinde fayda var 

Fotoda citti birşey görünmüyor fakat yine de lastik bişeye benzemez hele ki yanak kısmı...

@bf417 geçmiş olsun.pek sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum fakat @Mmt0634 hocamında dediği gibi lastikçi görse iyi olur.sonuçta lastik önemli parça ve yüksek süratlere çıkıyoruz.

bazı arkadaşlar lastikçi demiş fakat lastikçiler ne anlar? cidden bu olaydan gerçek anlamda anlayacak lastikçi sayılıdır herhalde. mahalledeki lastikçiye gösterip abi bunu ne yaparız dersen hiç bi şey olmaz bin devam et bunun için lastik mi değişir falan der herhalde ama ne kadar yük yükleyeceksin, ne kadar hıza çıkacaksın? oturup bunların hesabını yapmayacak

İnşallah sorun olmaz çok derin değil zaten ama insanın içine ister istemez kuşku düşüyor, jant koruma için o kısmı kalın yapmışlar onun faydası olmuş

IMG_20201011_181647.jpg

@bf417 hocam binme bu sekilde hep sehir ici dusuk hizda gotururde otobanda filan cok buyuk risk al bi cikma tak bence

@41HU367 ilk defa başıma böyle bir şey geliyor bıçak gibi kesmiş bir şey olmamıştır diye bakmadım bile eve gelince şok oldum. Ara sıra otobanda falan basarım lastik işi sıkıntı mecbur değiştirecez artık. 

@bf417 benzeri bu yaz basima geldi, hatta birebir ayni hasar desem yalan olmaz

Hic düsünmedim tatili yarida kestim, lastik pesine düstüm, degistirdim

Sakasi yok, degismesi lazim, idare falan olmaz lastikle, yanak hasar almissa lastik mecbur degisir!

Aynı hasar yeni oldu bende, 20 yıllık lastikçime gösterdim hiç korkma devam et dedi. 

Geri
Üst Alt