2015 Golf 7 1.2 tsi dsg yerine 2020 C3 aircross mu, 2017 Golf Highline paket mi?

Cumhurbaskani

Yeni Üye
İsim
osman
Selamlar,

Böyle bir konu daha önce açıldı mı bilmiyorum merakımı gidermek için açtım. Adminler bana kızabilir burada böyle bir başlık açılır mı falan diye ama forumdaki arkadaşların görüşlerini de merak ediyorum.

2015 Golf 7 1.2 tsi dsg yi satıp 2020 C3 aircross almak mı ? Yoksa eldekini satıp 2017  Highline pakete yükseltmek mi ?

teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
C3 Aircorss yerine kesinlikle 2017 Highline tercih ederdim WV yan yana bile gelemez bu araç :)  

Aircross olmasa da 2019 C3 var bir akrabada. Segmenti itibariyle sadece adı olan bir araç. Golf'ten sonra C3 Aircross çok sıkıcı, zevksiz ve kalitesiz gelecektir.

valla benc Golf'ten C5 aircrosse geçiş düşüncesinde bile kalite konusunda çok kararsız kalmıştım, c3ü düşünemiyorum Golf'ten sonra.

Citroen son çıkardığı modellerle dikkat çekiyor ancak kalite konusunda Volkswagen standartlarinda olacağını sanmıyorum

Arkadaşım C3 Aircross için test sürüşüne çıkmıştı ben de arkada oturuyordum. Arkası biraz basık geldi bana motor sesi rüzgar sesi yoktu düşük hızlarda ama yol sesi çok alıyordu. İç malzeme kalitesi içler acısı. Yüksek hızlara çıkınca yol tutuşu kötüleşiyor. Bence tartışmasız bir şekilde golften devam. 

Edit: gaz tepkime hızı çok yavaşmış.

Moderatör tarafında düzenlendi:
O arabanın tatlı bir dış tasarımı var, ama iç malzeme kalitesi leş hocam. Golften sonra mutlu etmez ama 2020 modeldir yeni arabadır dersen sen bilirsin [emoji2373]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Golfle kıyaslamaya girmesi bile yanlış
Highline candır

Golf7.5 1.6 tdi dsg highline
Projeler
App plaka
Cam filmi
Amblem kamera
Şerit takip
Adaptif cruise kontrol++++

Geri
Üst Alt