Sağ arka koltuk önü su alıyor

Golftdi

Katılımcı Üye

İsim
Bayrak
Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere sağ arka paspas altı komple ıslak oluyor bir süredir. İlk aklıma gelen klima suyu tahliyesi, klima suyu nereden tahliye oluyor bilmiyorum ama. Sizce bu su nereden geliyor?

Bagajdan olma ihtimali yuksek gibi hocam bir kontrol etmenizi öneririm

Stepnenin oldugu alan

Sag ve sol arka kosede kalan alan

@HONEY hocam bagaj kuru kontrol ettim. Zaten geçen kış bagaj havalandırma kanallarını izalasyon yapmıştım.

@Golftdi Öncelikle geçmiş olsun.Hocam aynı sorun benimde başıma geldi.Sağ arka kapıyı açtığımda kapı eşiğinde su biriktiğini görüyordum.Hatta arabada rutubet kokusu olmaya başlamıştı.Kapıların alt kısımlarında cam kenarlarından giren suyun tahliye edilmesi için delikler var.Servis benim arabada sağ arka kapının altındaki deliğin tıkandığını bu yüzden de suyun içeriye sızdığını söyledi.Sizde bir kontrol edin isterseniz.

@Alp677 kapı su tahliye değili tam olarak nerede işaretli foto koyabilir misiniz?

@Alp677 o halde kapıyı açıp cam üzerine bolca su döküp alltan kontrol edeyim, su gelmiyorsa içeride kalıyor demektir değil mi?

Kapının alt kısmında 3 farklı noktada tahliye delikleri var kapıyı sökmeden oraları açmayı dene klipsleri kırabilirsin  ses yapar vs.. 

Ben 3 katman yalıtım yapmadan önce kaynar su ile 4 kapıyı yıkadım balmumu eriyip delikleri tıkıyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt