Sürüş Modlandık 😁

Ofarukko

Katılımcı Üye

İsim
Ömer faruk
Arkadaslar hayirli akşamlar. Uzun süredir aklımdaydı araba alırken de sürüş modu olan araçlara hep ilgim olmuştu. En sonunda @forjust1day Tuna abim ile birlikte kolları sıvadık. Sağ olsun herşeyi ile ilgilendi. Ellerin ayakların dert görmesin abim. Yanında boş boş durdum ama hakkını helal et. 

5 farklı modumuz var. Eco, comfort , normal, sport ve individual. 

Eco modu gerçekten çok başarılı süzülme modu çok iyi çalışıyor. 

Comfort ile normal arasında çok fark yok. 

Sport ise tam bir yakıt canavarı aracın motoru daha agresif hale geliyor, şanzıman sporta geçiyor. Sonuc olarak cok keyifli bir retrofit oldu. Bu arada komple orjinal lisanslı sürüş modu yaptık tavsiyem de bu yönde olur size.

Edit: metin abiden ekran ünite almıştım zamanında ender elektronikte aktivasyon carplay yapmıştık. Carplayin stabilizasyonu sorunlu id. Sesli komut ve spor göstergeler açılmamıştı ona da bi el attık. Düzgün bir şekilde carplay spor göstergeleri hallettik su an daha stabil ve hızlı. 

IMG-20201007-WA0011.jpeg

20201007_143736.jpg

SmartSelect_20201007-213117_Instagram.jpg

SmartSelect_20201007-213105_Instagram.jpg

SmartSelect_20201007-213052_Instagram.jpg

SmartSelect_20201007-214448_Instagram.jpg

SmartSelect_20201007-214435_Instagram.jpg

SmartSelect_20201007-214424_Instagram.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cift teypli golf de ilk defa görüyorum

Sofor icin ayri yolcu icin ayri teyp degisik bir uygulama

Hayırlı olsun ustad

Tuna hocamin da ellerine saglik

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın, çok heves verici. 

@GodThreadÇok güzel olmuş, keyifle güzel günlerde kullanın inşallah. 

Arkadaslar hayirli akşamlar. Uzun süredir aklımdaydı araba alırken de sürüş modu olan araçlara hep ilgim olmuştu. En sonunda @forjust1day Tuna abim ile birlikte kolları sıvadık. Sağ olsun herşeyi ile ilgilendi. Ellerin ayakların dert görmesin abim. Yanında boş boş durdum ama hakkını helal et. 

5 farklı modumuz var. Eco, comfort , normal, sport ve individual. 

Eco modu gerçekten çok başarılı süzülme modu çok iyi çalışıyor. 

Comfort ile normal arasında çok fark yok. 

Sport ise tam bir yakıt canavarı aracın motoru daha agresif hale geliyor, şanzıman sporta geçiyor. Sonuc olarak cok keyifli bir retrofit oldu. Bu arada komple orjinal lisanslı sürüş modu yaptık tavsiyem de bu yönde olur size.

Edit: metin abiden ekran ünite almıştım zamanında ender elektronikte aktivasyon carplay yapmıştık. Carplayin stabilizasyonu sorunlu idi performans ekranı ve spor göstergeler açılmamıştı ona da bi el attık. Düzgün bir şekilde carplay spor göstergeleri hallettik su an daha stabil ve hızlı. 

Ekli dosyayı görüntüle 38457

Ekli dosyayı görüntüle 38458

Ekli dosyayı görüntüle 38459

Ekli dosyayı görüntüle 38460

Ekli dosyayı görüntüle 38461

Ekli dosyayı görüntüle 38462

Ekli dosyayı görüntüle 38463

Ekli dosyayı görüntüle 38464
Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.  (y)

Geri
Üst Alt