Jump to content

Recommended Posts

@AhmetCakmak galiba öyle bir durum var, belki kendimiz 1.0tsi kullanmasak aynı ön yargıya sahip olurduk. 

piyasa algısını önemsemek gerekiyor, halbuki ben aracı alırken 1.4tsi ile en fazla 6-7bin tl fark vardı, bileydim 1.4tsi alırdım. şu an aracımı yenilemek istiyorum fakat resmen ölü fiyat veriliyor.

tarihinde ahmet306 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Haktan yazdı:

Hayırlı olsun ancak fiyat açısından uyguna gitmiş gibi geldi keşke gruptan birine satılsaydı..

golf piyasasında anlamsız acayip bir durgunluk var  kimse almıyor ...sanki boykot uygulanıyor diğer markalarda durum nasıl bilmiyorum ama garip bir düşüş var alım satım durdu gibi 

Hocam grup içi teklif yaptığımız araçlarda indirim yerine bindirim oluyor kıymete biniyor araçlar. Örnekleri bolca mevcut.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
2 saat önce, typhoons yazdı:

Hocam grup içi teklif yaptığımız araçlarda indirim yerine bindirim oluyor kıymete biniyor araçlar. Örnekleri bolca mevcut.

Katılıyorum hocam. Paylaşılan ilanda atıyorum 250k yazılıyorsa 210-220k'ya satıldığını görüyoruz. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, krym yazdı:

yalnız bu araba gerçekten ölü fiyatına gitmiş ya, sırf keyless, jantlar ve çift j far bile kafadan standarda göre +15k

o aracın sıfırı aynı motor donanımla şu an bayiden çıksa 350bin.

tarihinde ahmet306 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Haktan piyasa genel olarak durgunlasti hocam. Golf ile ilgili bir durum değil. Uzun süredir takip ettiğim bir çok farklı marka ilan var ve satılmıyor. İlanda kalkan bir tek bu araçtı o da ucuza gitmiş zaten. Galeri 20 bin koyar satar. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Musdi emlakçı bir arkadaşım var emlak piyasasınında aynı şekilde olduğunu  alım satımın durduğundan bahsediyordu geçen gün ev satamıyoruz fiyatlarda büyük indirime gidenler bile varmış

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Deniz bitti. Elinde üç-beş kuruşu olan küçük azınlık da şu anda doygunluğa ulaşmış emlak ve vasıta piyasasına yönelmekten vaz geçti.

Bundan sonra daha fazla artış beklemiyorum, bir süre sabit kalır sonra ikinci el düşer. Düşmese de alan/alabilecek olan kolay bulunmaz.

Sevdalara ket çekme zamanı geldi. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...