Jump to content

Dolu Dolu 2018 Golf 7.5 1.0 TSİ DSG

Recommended Posts

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler:  Herkese merhabalar, iş yerinden bir arkadaşımın aracı satılığa çıkmıştır. üzerinde bir çok opsiyon bulunmaktadır. özel sipariş olarak bayiden alınmıştır. 

Arkadaşım benim önermem üzerine bu aracı aldı. Araç inanılmaz temiz. bütün bakımları serviste yapılıyor. aracın üzerinde ne varsa hepsi orjinal sonradan takılan sökülen bir parçası yoktur. Araç sürekli meguiars ürünleri ile temizliği ve bakımı yapılmaktadır.

Umarım buradan bir arkadaşa nasip olur. Sarı sitedeki araç fiyatlarına göre bence fiyatı uygun. aracın farları çift j olup virajları ve önündeki araca göre aydınlatmayı kendi ayarlıyor. ön camda camera var ancak şerit takip sistemi aktif değildir. ben aktif edelim dedim ama kendisi o tür retrofitlere karşı biri olduğu için elletmedi. aracı alan bir kaç kodlama ile açabilir. appconnect açık orjinal. ayrıntılara linkten ulaşabilirsiniz. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2018-golf-7.5-hayalet-ekran-anahtarsiz-cift-j-led-far-32.000km-844756658/detay,

Boya ve değişen:  yok

Fiyat: 285000 TL

FOTOĞRAFLAR:

x5_844756658pgy.jpg

tarihinde tuncer_2632 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • tuncer_2632 changed the title to Dolu Dolu 2018 Golf 7.5 1.0 TSİ DSG

tuncer hocam araç sizin miydi :D maşallah geçen gün sahibindende sebring jantları soran bendim :) jantlar dışında aracınız da gerçekten çok güzel ve yerinde opsiyonlara sahip tekrar belirtmek isterim çok beğendim. Tekrar hayırlı satışlar.

bir araç doldursam şu an artısı eksisi hemen hemen böyle olurdu bütçeyi de düşünerek.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@tuncer_2632 Ilanda görmüstüm bu arabayi, cok güzel araba, benimki de tungsten-camtavan, retrofite referans olarak fotografalarini kaydetmistim sebringle-cift j ile nasil  olur diye

2017 model olabilir mi? 2018'den itibaren highline opsiyonuyla alinabiliyordu

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

@Yehanoha Teşekkürler hocam araç arkadaşımın.

@krym hocam jantlar 17" orjinal sebring. Biz aracı ilk sahibinden almıştık. İlk sahibi volkswagen çalışanı olduğu için epey bi doldurmuş.

@Aliiii umarım hocam teşekkürler

@ogzogz teşekkürler hocam

tarihinde tuncer_2632 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
43 dakika önce, tuncer_2632 yazdı:

Fiyat 277 bin tl ye düşürülmüştür. Fırsat aracı👍
Güncel

277bin tlye bu firsat araci olmus gercekten, bu ara ikinci el piyasasi yavasladi, fakat sifir fiyatlari dusununce ucuz bile kaliyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun ancak fiyat açısından uyguna gitmiş gibi geldi keşke gruptan birine satılsaydı..

golf piyasasında anlamsız acayip bir durgunluk var  kimse almıyor ...sanki boykot uygulanıyor diğer markalarda durum nasıl bilmiyorum ama garip bir düşüş var alım satım durdu gibi 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
14 dakika önce, Haktan yazdı:

Hayırlı olsun ancak fiyat açısından uyguna gitmiş gibi geldi keşke gruptan birine satılsaydı..

golf piyasasında anlamsız acayip bir durgunluk var  kimse almıyor ...sanki boykot uygulanıyor diğer markalarda durum nasıl bilmiyorum ama garip bir düşüş var alım satım durdu gibi 

Sadece Golf’e özel bir durum değil hocam. 1.0 piyasası 1.4 kadar canlı değil. Halen daha 1.0 gitmez algısı hakim insanlarda.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   1 kullanıcı

• Yeni Oluştur...