Hava Olayları ve Yağış Beklentileri Ana Başlığı

İstanbul için dolu değil de lodos uyarısı veriyordu sabah radyoda denk geldim, çatı uçmaları vs. karşı araçları koruyun diyorlardı.. yakınımdaki avm otoparkına bırakıyorum bu gibi durumlarda :) henüz bir uyarı almadım ama gece kalmasından dolayı, sanırım tek değilim.

@Beyransever hocam pazartesi ankaradan konyaya gideceğim yazlıklara geçip öyle gitmeyi planlamıştım yanlış mı yapıyorum yoksa

@caglar_61 sıkıntı olmaz bence sistem pazartesi gücünü yitiriyor gibi görünüyor.Haftasonu aynı güzergahı kar lastiksiz önermem ama.

@Rx7 önlemi aldık şirkete araç ile geldik bundan sonrası bakalım nasip.

İstanbulda bulunan arkadaşlar! Meteoroloji dolu uyarısı verdi( Tedbir almakta fayda var

Güncel: 17 Mayıs 2021 

Kayseride çok şükür çok dolu riski yok eskisine göre bu sene kar da yağmadı doğru dürüst.

Geçen senelerde arabayı yerinden çıkaracağım diye 1 saat kar küremiştim  :)

20190116_131434.jpg

İyi geceler herkese.

Havadelisi.com’dan meteorolojik uyarınız var.
10 haziran perşembe öğleden sonra geceyarısını kapsayacak biçimde haritada kırmızı işaretli bölümler bilhassa dikkatli olsunlar! İri dolu beklentisi de varmış.Her zaman olmaz dostlar 1 kez olur! Bizden uyarması.

F9D5DC79-C3C9-4670-A8BC-B3418095949F.jpeg

İyi geceler herkese.

Havadelisi.com’dan meteorolojik uyarınız var.
10 haziran perşembe öğleden sonra geceyarısını kapsayacak biçimde haritada kırmızı işaretli bölümler bilhassa dikkatli olsunlar! İri dolu beklentisi de varmış.Her zaman olmaz dostlar 1 kez olur! Bizden uyarması.

Ekli dosyayı görüntüle 48061
Bilgilendirme için teşekkürler.., kırmızı bölgelerde yaşayan arkadaşların dikkatli olmasında yarar var., artık bu dolu olayı yaz aylarında rutin bir hal aldı., maalesef dünya 'nın iklimini mahvettiler..

Geri
Üst Alt