Arabama çarpıp kaçmışlar.

D-NZ-93

Üye
İsim
D
Merhabalar, 

Arabama kapımın önünde çarpıp kaçmışlar. Çevrede ki arabalara baktım yere iyice basık bir Honda'nın ön tamponunda iz var fakat ne açı tutuyor ne de boyu. Çarpanı bulamayınca ucunu bırakıp Allah’a havale ettim hatta sinirim geçince (takribi 15-20 dk) affettim :)  . Sanıyorum 200 civarı anca tutar.

Fakat tamponun yırtılmasına şaşırdım. İlk fotoyu olayın sıcaklığı ile ikinci fotoyu ise yıkadıktan sonra çektim. 

Herkese kazasız belasız sürüşler.

CBA00EB0-BE9C-4680-821F-5CEC6658424F.jpeg

906F34A1-B559-4D5E-A1B0-CAD98B17E321.jpeg

Geçmiş olsun. Şahit ve kesin delil olmayınca birini fail olarak görmeyişniz yerinde bir davranış.Çarpıp yol alan kişinin ulaşabileceği bir yol bulabilir de hiç oralı olmadan yol almışsa seviyesi o kadarmış diyelim. İnsan kumaşımızın kalitesi bu kadar

Geçmiş olsun benzer olay da 15 gün önce benim başıma geldi. İnsanın çok sinirini bozan bir durum. Hele de arabasına titiz davranan insanların kat kat daha fazla canını sıkıyor heralde.. Delinme konusu benim de garibime gitti 

Delinme plakadan dolayi olmustur hocam. Plakalik kosesi delmistir

Merhabalar, 

Arabama kapımın önünde çarpıp kaçmışlar. Çevrede ki arabalara baktım yere iyice basık bir Honda'nın ön tamponunda iz var fakat ne açı tutuyor ne de boyu. Çarpanı bulamayınca ucunu bırakıp Allah’a havale ettim hatta sinirim geçince (takribi 15-20 dk) affettim :)  . Sanıyorum 200 civarı anca tutar.

Fakat tamponun yırtılmasına şaşırdım. İlk fotoyu olayın sıcaklığı ile ikinci fotoyu ise yıkadıktan sonra çektim. 

Herkese kazasız belasız sürüşler.

Ekli dosyayı görüntüle 38414

Ekli dosyayı görüntüle 38415
Geçmiş olsun hocam, geçmişte benim de birkaç defa başıma gelmişti. Can sıkıcı bir durum, Allah tekrarından korusun

Mini onarımdan yaptırılır gibi duruyor. Geçmiş olsun. 

Geçmiş olsun. Bence üzerinden pasta yaptırıp nazarlık dursun, pasta yapılınca siyahlıkta epey azalacaktır. Tampon sonuçta, bugün yaptırsanız yarın yine birşeyler olacak. En azından 2-3 tane noktada kusuru olunca komple boyatmak daha iyi olur bence.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok geçmiş olsun benimde geçen birisi hafiften çatlatmış ne diyelim olabiliyor böyle seyler. @AhmetCakmak hocama katılıyorum pasta yapın nazarlık Dursun tampon sonuçta plastik bu yüzden var 🧿

Hocam geçmiş olsun. 

Tamponun bu şekilde delinmesi enteresan, özellikle deliğin içe değil de dışa doğru patlaması... 

Sanki sivri birşey delip, içinden tekrar çıkarken patlatmış gibi? 

Edit: Yoksa tampon demirine oturunca mı patlamış?

Moderatör tarafında düzenlendi:
oralarda darbe emiciler var. içerideki darbe emicinin köşesi delmiş tamponu, olur öyle şeyler daha büyüğü olmasın umarım

Geçmiş olsun dilekleriniz için herkese teşekkür ediyorum.

@AhmetCakmakhocam aslında tdi yazısının altında boya çatlaklarıda var. Bir de demir dışarı çıkmış ilginç bir durum.

@tiesayHocam sanki noktasal gibi sert bi şekilde vurup tamda arka demirin ucuna gelmiş gibi. Yani demire oturunca patlamış. 

Neyse ki park sensörleri ve yanlarda açılma gibi bir durum olmamış. 

Aslında arabayı yakında kozmetik bakıma da sokacağım. Ön tamponu çiziklerden dolayı arka tamponuda bu hasardan dolayı komple boyatıp, bir de ufak tefek rotüş dokunuşlarıyla (kaputta ve ön yüzde ufak tefek taş izleri var) pasta-cila yapmayı düşünüyorum. 

Hatta bu evreleri aşama aşama ekleyerek bir konuda açabilirim. En azından maliyeti konusunda bilgi vermiş olabilirim. 

IMG_20201006_193258.jpg

@D-NZ-93  geçmiş olsun.

Darbe emicinin köşesi delmiş.

Bence de acil müdahale gerektiren birsey gibi durmuyor.

En büyük nazar bu olsun.

Bu da benim nazarlık 

WhatsApp Image 2020-10-06 at 21.10.14.jpeg

Geri
Üst Alt