7.5 Led stop kodlama gerekli

oguzkaanvolkan

Katılımcı Üye

İsim
Oğuz Kaan Volkan
Merhaba gorselde isaretledigim 4 kucuk kare led kodlama ile kapatilabiliyormus. Orjinallerinde de oyleymis. Zaten kapatmam lazim cunku hem sonuk yaniyor hemde titreme yapiyor. 
bir arkadas birini önerdi 50₺ kapatiyor uzaktan yardim ile dedi. 
ama zaten kodlama yapabiliyorum bence gerek yok baskasiyla ugrasmama .

bana bunun kodunu paylasabilecek var mi ?

simdiden tesekkurler :)  

D000EB1D-099B-4563-A583-7BD976BF57E2.jpeg

Evet arkadaşlar bilgi sahibi olanlari bekliyorum :)  

Merhaba. İşaretledikleriniz fren yapınca yanar benim bildiğim. frene basıp resmini çekip bakarsanız daha sağlıklı olur. Dış stop aşağıda kalmış düzeltmeniz gerek su almadan düzeltin derim.

Merhaba. İşaretledikleriniz fren yapınca yanar benim bildiğim. frene basıp resmini çekip bakarsanız daha sağlıklı olur. Dış stop aşağıda kalmış düzeltmeniz gerek su almadan düzeltin derim.
solda sagda disarda kalmis yarin gevsetip tekrar takicam tesekkurler. Aldigim arkadaş kendi aracinin ustundeyken bak abi bunlar bende yanmiyor kodlamayla kapattirdim deyip gosterdi. Sende bunlar yanacak taktigimizda kapattirman lazim dedi. Taktik ve dedigi gibi oldu . Bunlari pasif hale getirmem gerek. Yine fren yapinca daha koyu net yaniyor onda sikinti yok 

solda sagda disarda kalmis yarin gevsetip tekrar takicam tesekkurler. Aldigim arkadaş kendi aracinin ustundeyken bak abi bunlar bende yanmiyor kodlamayla kapattirdim deyip gosterdi. Sende bunlar yanacak taktigimizda kapattirman lazim dedi. Taktik ve dedigi gibi oldu . Bunlari pasif hale getirmem gerek. Yine fren yapinca daha koyu net yaniyor onda sikinti yok 
Evet fark ettim sönük yanıyor gibi. İnan ilk kez böyle birşey gördüm. Bazı arkadaşlar farlarla stoplarla o kadar çok oynuyor ki içinden çıkılamaz hal alıyor. Umarım çözülür sorununuz.

Evet fark ettim sönük yanıyor gibi. İnan ilk kez böyle birşey gördüm. Bazı arkadaşlar farlarla stoplarla o kadar çok oynuyor ki içinden çıkılamaz hal alıyor. Umarım çözülür sorununuz.
50₺ yapan varmis uzaktan baglantiyla eger ona yaptirirsam eklerim buraya :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Replikaların çoğunda var galiba bu. Bizim stoplar da böyle. Yaptıran olursa, buradan hangi kanallardan ne yaptıklarını paylaşırsa sevinirim. Ya da aramızdan bilen varsa paylaşırsa...

Bu konu yarıda kalmış :)  kodlamayı paylaşabilen olursa güzel olur.

Geri
Üst Alt