17 inc caravelle highline jant

Emre0629

Üye
İsim
Emre
Merhaba. 17 inç caravelle highline jantı arıyorum. Satan varsa ulaşırsa sevinirim. Başka alternatif düşünmüyorum teşekkürler 

59DBE821-67C0-4836-8176-884D957C7239.jpeg

FC9A69CC-83BE-44FF-95F2-3173A29E7556.png

caravelle ve transporda bijon aralığı 5x120 diye biliyorum opsiyonsa çok zor bulunur umarım bulabilirsiniz.

@Can1889 buldum bir tane sadece jant için 6 bin lira teklif edildi. Lastikle beraber pahalıya gelecek. Lastiğiyle birlikte daha uygun satan belki bulursam düşünebilirim. Aciliyetim yok ne de olsa 

Caravelle ve transporterın bijon aralığı 5x120, golf 7 lerin ise 5x112.

Bijon araligindan dolayi uymaz  diyelim ki spacer ile uydurdunuz. Bu seferde ofset degerinden dolayi ve arti spacerdan dolayi lastik surtme yapacaktır.

@Doctor Sürtme yapmaz araç basık gezmeyecek yükte bile olsa transporter ve caravelle ona uygun tasarlanarak arka süspansiyonlarından ötürü çok yere yaklaşmıyor

@Doctor Sürtme yapmaz araç basık gezmeyecek yükte bile olsa transporter ve caravelle ona uygun tasarlanarak arka süspansiyonlarından ötürü çok yere yaklaşmıyor
Caravelle ve transporterla bu durumun hic bir alakasi yok ki.

Her arabanin jantinin belli degerleri var. Jantin boyu, genişliği ve offset degeri (ET) degeri farklıdır.

Bahsettigi jantın sanirim genişliği 7.5 inc ayrica transporter ve bmw jantlarinin offset (ET) degeri dusuk olur. 35 45 vs. Offset degeri küçüldükçe jant disari çıkar.

Simdi bu jant hem kalın hem offset degeri düşük hem tabanı genisleyecek hemde araya spacer takılınca bariz bir şekilde disari çıkacak. Kesin surter kimse diyemez. Lakin surtme ihitmali aşırı yüksek. Bu araba dip basık bile gezmese kasiste tekerin camurluga vurma ihtimali asiri yüksek.

Geri
Üst Alt