Vag com ile ön sinyal aktifleştirme (yardım)

OKAN7716

Üye
Araç
Seat Leon FR Plus 1.4 EcoTSI 150 hp DSG F1
Öncelikle merhaba. Aracımı alalı yaklaşık 1 ay oldu ve amerikan park kodlaması yapılmış şekilde aldım. Kodlamayı iptal ederken yanlışlıkla ön sinyallerini de iptal etmişiz yeni farketmiş oldun 😊 Şuan elimde ne yazık ki vagcom cihazım yok ve sadece bu işlem için gizli özellik açan bir yere başvurmakta istemedim. Bana bu konuda yardımcı olabilicek birisi var mıdır? Şuan 1 hafta kadar Yalova'da olacağım sonrasında Ankara'ya geçeceğim. Aracım 2014 model 1.6 TDI Golf Highline. Şimdiden teşekkürler herkese :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@OKAN7716 en kesin çözüm ankaraya geldiğinizde ivedikte necati ustanın dükkanı kaygusuz otoyu bulmanız yönünde olur.

Bu konuda Ankara'da yardımcı olabilecek forum üyesi yok mu acaba? 

@OKAN7716 vagcom kablosu tekrar bulursanız. ilk kodlamaları yaptığınız bilgisayarın içinde vcds dosyası içinde log dosyası vardır, netten log dosyasını açan program bulun ve dosyayı açın orda kodlamanın ilk hali ve sizin yaptığınız kodlama gözükecektir. kod sırasını ilki haline getirin düzelir.

İyi günler tekrar konu açmak istemedim buraya yazıyorum...

1.2 tsi polo aracımız var aküsü kodlanmasi gerekiyor servis kodlamiyor? Fethiye ve antalya başaran servis hiç tavsiye etmediğim bir servis vakat sormak istediğim 

Fethiye Mugla Antalya civarında akü kodlama konusunda yardımcı olacak arkadaşım veya tavsiye edeceniz usta varmidir kayinpederimin aracı acil sorunu çözmem gerekiyor 

Saygılarımla...

İlginizden dolayı çok teşekkür ederim hocam...

Fakat pek birşey anlamadım :)

Su kodlama olayı yüzünden kendi aracımın aküsünü serviste değiştirdim varta istiyordum kullanamadim 59 Ah neyse ???

Kayınpederim gitmiş sanayide değiştirmiş start stop çalışmıyor diyor yardımcı olamayacağım calsiyorum kodlama gerekli fakat sanayide yapan bulamadık...

Siz değerli arkadaşlara sormak istedim umarım yapacak biryer buluruz...

Saygılarimla 

İlginizden dolayı çok teşekkür ederim hocam...

Fakat pek birşey anlamadım :)

Su kodlama olayı yüzünden kendi aracımın aküsünü serviste değiştirdim varta istiyordum kullanamadim 59 Ah neyse ???

Kayınpederim gitmiş sanayide değiştirmiş start stop çalışmıyor diyor yardımcı olamayacağım calsiyorum kodlama gerekli fakat sanayide yapan bulamadık...

Siz değerli arkadaşlara sormak istedim umarım yapacak biryer buluruz...

Saygılarimla 
Rica ederim, ne demek :) .

Benim buradan anladığım kadarıyla kullandığımız kabloya göre, akümüz 3 farklı şekilde kodlanabiliyor. Sayfanın en altındaki vidyoyu izlerseniz en azından bir fikir edinebilirsiniz sanki.

@Muhabbet84sorun halloldu hocam yakın bir arkadaşıma hallettirmiştim. 

Geri
Üst Alt