Silinebilir

Kolaylıklar diliyorum hocam, umarım bulursunuz ama alıcı bir hafta sabredemiyor mu anlamadım. 

Bir hafta beklemesin diye sizin girdiğiniz bu zahmetten haberi var mı kendisinin?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam benim dover jant lastik takimi duruyor olsaydi

Hemen verir yardimci olmak isterdim

Bu arada kiralama bedeli kebap ve baklavani yerdim kacirdik

@frknyldrm hiç sormayın , araçla İstanbul dışına çıkacakmış seyahati öncesi alıp takmak istiyor mutlaka

@HONEY çok sağol Bülent abi eksik olma  :) Baklava listesine jantla girerdim ben de 

Araç  put gibi hareket etmeden parkta duracaksa 

Ölçünün bi önemi yok

15 lik stepne 

16 lık stepne

17 lik stepne

Yer tasarruflu 16 ya 18 İnce stepne

Hiç farketmez

Mesela benim bagajdaki yer tasarruflu 125/70/16 ince stepnenin 

17 lik fabrikasyon dijon la abuk  örtüşmesi bu şekilde ....üretici lastik patlayınca  tak gez 70 i geçme dlyor.

siz emanet olarak  istedinigizi takın , nasıl olsa araç hareket etmeyecek...biraz kıçı kırık durur o kadar 

Screenshot_20201003-231012.png

Parkta sabit duracaksa varsayımı yaptım. 

Yoksa kimsenin 1 haftalıgına kullanma amaclı  stepnesini ödünç verecegini tahmin etmiyorum şahsen

@golfmk7fan istanbulun neresi

araç sabit mi kalıcak kullanılacak mı  orayı anlayamadım

Arac nerede 4 adet 18 durban vereyim hocam tertemiz dursun isterseniz kullanında ankaradaysaniz yardımcı olayım ben ankarada değilim ama babamın evinde jant lastik takımı gidip alırsınız 

Gerçi İstanbulda yaşıyorsunuz yazıyor sistemde muhtemel İstanbuldasiniz...

Şimdi farkettim...

@golfmk7fan  hangi lastikciye gitseniz yardımcı olur diye düşünüyorum. 

@golfmk7fan jantları sattığınız kişiyle aynı jantçıya gidiyorsunuz

İki arabayı da yan yana lifte alıyorlar

Sizin jantlar arkadaşa

Arkadaşın jantlar sizin arabaya

Madem bu kadar aciliyetli bir durum var arkadaş size jantlarını tatil dönüşüne kadar emaneten verir mi kiralar mı artık orasını anlaşırsınız. O sırada da siz yeni alacağınız jantları alıyorsunuz. Jant lastik sahibi de emanetlerini alıyor. 

Ha arkadaşın işine gelmezse bırakın tatil dönüşüne kadar beklesin. 

Siz 4 değneğin üstünde durun. Diğer kişi de 8 jant lastikle tatile gitsin.. Olmaz öle. 

Geri
Üst Alt