2016 1.2 TSI Comfortline Manuel ne kadar eder?

@İhsan Dinç ben de sizin gibi düşünüyordum ama emin olun hiç öyle olmuyor bakımı çok zor değil ben kılıfsız kullanıyorum sadece koltuğa bir şey koymuyorum yeterli oluyor bu. Ayrıca bej iç döşemede kol dayama ve kapı kolları deri döşeme oluyor bu da ayrı güzel. Tercih sizin yine

@Musaaksoy Araç alırken mutlaka değerlendireceğim hocam. En azından ön yargısız bakmaya çalışacağım :)

@Musaaksoy Bence alınmaz 2016 comfotline'den highline geçince ne değişecek ki? Le stop, Uled(o da belki hepsinde olmuyor.), cam tavan( çoğunda yok), katlanır ayna, dijon jant, renkli yol bilgisayarı bi de teyp. Bu saydıklarım makul bir fiyata ojinalleri bile takılabilir..

@serkan_kala Hocam bundan bir önceki aracım 2014 1.4 tsi highline manueldi. 33.000 kmde idi aldığımda 40.000 km de sattım. Forumdan bir arkadaşımızdan almıştım hatta. 3 ay kullandıktan sonra satmak zorunda kaldım maddi sebepler yüzünden şu anda kullandığım aracı aldım. Arada 12 13 bin tl kalmıştı elime ve düze çıktım. İşler yoluna girdi.

81.000 km çok değil ama düşürmek istiyorum. Çok az ilave ederek belki de sattığım paraya km düşük bir comfortline alabilirim. Ancak 1.4 tsi performansı çok farklıydı yakıt tüketimi yakın olmasına rağmen. Sonradan yapılan işlemlerle uğraşmak yerine direk üzerine az bir şey koyup highline paket almak benim tercihim. Sizin tercihiniz farklı olabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@İhsan Dinç Hocam güzel söylüyorsun ama attığın taşın ürküttüğün kuşa değmesi lazım. Şimdi sen bu arabayı ilana koyacaksın 50 tane adam arayacak, bilindik şeyler oğlumun ilk arabası olacak en son ne olur, hanımı kuyumcuya yolladım altını bozdurup yarın geliyorum gibi gibi durumlar. Sattın diyelim arabayı bu kez aradığın arabayı bulmamışsan onu arayacaksın, gri renk istersin sana uygun olan siyah vardır, grisini bulsan bu kez otomatik, manuelini bulsan koltuğu bej çıkar, arabasız kalman da cabası. Bu arabayı verip hemen üstüne 20 bini koyup dediğin arabayı alsan biter gider. Hele bir de çevrende benim gibi uyuz espiri anlayışı olan arkadaşların varsa; Tahsin Hasoğlu gibi senin arabayı satıp senin arabadan mı aldın derler :D

Hocam o fiyattan ilan açın, az ise zaten çok arayan olur almak için.

Fiyat Çoksa zaten birkaç hafta sürünür ilan, o zamana da fiyatlar yükselmiş olur yine ederinde satılmış olur. Sizin aracın benzerlerinin (yani rakiplerin :) ) tamamını favorilere ekleyin takip edin ne yapıyorlar fiyat düşen yükselten çok olur.

Satarken alacağınız aracı da ayarlayabilirseniz harika olur, fiyat makas farkına uğramadan değiştirmiş olursunuz.

Son aracımızı satarken noterden çıktım diğer noterden yeni aracı aldım. İkisini aynı saate denk getirmek zor oldu biraz ama. Otobüse bile binmemiş oldum.

@İhsan Dinç aracın resimlerini eklerseniz daha faydalı olur. Bende araç arıyorum resimleri görmek herkes için iyidir.

@typhoons kesinlikle katılıyorum fiyat yüksek ayrıca foruma bir güzellik yaparsa size alabiliriz hocam 

Geri
Üst Alt