VW Park assist app ( Sürücü olmadan akıllı telefondan aracı park etme özelliği)

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Yani diyecek söz yok. Gerçi gerekli mi ?? Tartışılır. Fakat yenilik yeniliktir, Tabi bu özellik anladığım kadarı ile videodaki araçta olan medya ünitesi ile birlikte çalışıyor. Bende indirdim, umut fakirin ekmeğidir =)

Düzeltme*: Bu özellik araca sonradan veya fabrika çıkışı olan (Park asistan plus) özelliğiymiş.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeniliklere açık olmak lazım. Bir önceki aracimda park asist vardı, direksiyonun kendi kendine dönüşü bana mutluluk veriyordu.

Evet gereksiz diyen olacaktır mutlaka ama, eşimin kazası eşim parkederken arabayı vurmuş gibi konular mevcut maalesef.

@Negatiwe 

Evet gereksiz diyen olacaktır mutlaka ama, eşimin kazası eşim parkederken arabayı vurmuş gibi konular mevcut maalesef.
Harika bir cevap oldu bu, gereksiz diyecek olanlar için. Yanlış anlaşılmasın ama bu özellik daha çok bayanlar için tek taş pırlanta yüzük niteliğinde olabilir diye düşünüyorum. Küçük gördüğümden değil gerçekten park yerine girecekken veya çıkacakken defalarca ter döken çok gördüm o yüzden dedim.  

Acaba benim 2015 model 1.2 TSİ manuel comfortline aracımda da var mıdır uygulama indirsem 😂😂

Sokağın başına gelince "gel arabayı parket" diyen eşi/nişanlısı/kardeşi/annesi olanlar için çok faydalı bir özellik. [emoji3]
Yani hem kadınların hem erkeklerin yararına. 
Haha aynen ustadim

Ablam park yetenegi sifir eksi 10 seviyesinde

Bazi kisiler icin bulunmaz nimet

Geri
Üst Alt