J Led & Led Stop Hakkında Yardım

serdar2xdx

Üye
İsim
serdar
Merhabalar,
2015 golf 7 aracım için j led ve led stop yaptırmayı düşünüyorum. Aklıma takılan bir şey var size danışmak istedim.
çin ve taiwan ürünleri arasında ne fark var ? forum sponsoru olan sayfada taiwan fiyatı farklıdır diyor. taiwan daha mı iyi ?
ikinci sorum bunları yaptırmamı tavsiye ettiğiniz istanbul içi yer var mı ?
Şimdiden teşekkürler.

Bir kesim hiçbir fark yok taiwan ile çin aynı kalitede diyor bir kesim farklı diyor. Sonuç olarak orjinal kadar kaliteli bir yapısı yok takarken bile kırılabilecekmiş gibi bir hissiyatı var. En azından benimki öyle. ( çin üretimi ) Yaptırmak mantıklı mı derseniz evet derim ben çok memnunum. Sadece dışarda bazı araçlarda görüyorum ledleri çok canlı ve güzel yanıyor benim ledlerin biri hafif sönük yanındaki biraz daha güçlü onun yanındaki daha sönük gibi kafalarına göre çalışıyorlar. Belki çin in farkı budur. 

@serdar2xdx benim aracımda da taiwan 7.5 kayar led stop ve çift u far mevcut hocam.1 yıl kadar oldu takalı bir sıkıntı yaşamadım.orijinal  kalite olarak ciddi anlamda üstte.fakat aradaki fiyat farkını düşünürseniz aradaki farkı tölere eder ve sizide tatmin eder 🙂 çin üretimi taiwan üretimi arasında ne fark diye düşünürsek bence yok hepsi çin sonuçta 😃

Hepsi cin ben taiwan yazan denk gelmedim

Far ve stoplarda

Satis stratejisi olarak kullaniyorlar diye düşünüyorum

Peki orjinali xenon olmayan araclarda led uygulaması nasıl yapılıyor ?

Far ayar düğmesi iptal oluyor sanırım. Tamam da xenonun yukseklik ayarini yapan sensörün montajı da yapılıyor mu ?

Geri
Üst Alt