DS A3 35 TFSİ Sedan

dgn

Katılımcı Üye

İsim
Doğan
Forumda golfümün satış konusunu açmıştım, fiyata yüksek diyen oldu düşük diyen oldu derken kısa bir sürede sattım arabamı. Golfüm comfortline olması sebebiyle donanımsal olarak baya zayıftı. Sonradan yapılan retrofitler artık beni baya yormuştu bu yüzden nispeten dolu bir araba almak istedim. 

Sıfır almak en büyük önceliğimdi, bayide hazır araba bulunca da kaçırmak istemedim. Hemen aldım. Aracım 2020 A3 Sedan 1.5 Tfsi 150hp design+prestij paket. Görece olarak baya dolu a3 lerden. Tek eksigi hız sabitleyici bana göre. Zamanla telafi ederiz diye dusunuyorum onuda :)  

73B00D37-6006-4C74-A14F-4E3CA0490D19.jpeg

1D8B770D-513C-4549-809A-007B6C3312BF.jpeg

568642CD-3809-476A-A451-195C0AC674D3.jpeg

ACBC6C5A-E361-489D-9B14-50FBFA75F7E3.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun. :masallah:

• Beğen
Tepkiler: dgn
2020  model c sınıf premium güzel bir araç alıyorsun, artık acc bile varsayılan olarak boş pakette gelmesi gerekirken cc bile yok? saçma. Güzel ve almak istediğim bir araç. Hayırlı olsun diyelim. Sakıncası yoksa günahı nedir? kaça günah çıkarttınız?

Forumda golfümün satış konusunu açmıştım, fiyata yüksek diyen oldu düşük diyen oldu derken kısa bir sürede sattım arabamı. Golfüm comfortline olması sebebiyle donanımsal olarak baya zayıftı. Sonradan yapılan retrofitler artık beni baya yormuştu bu yüzden nispeten dolu bir araba almak istedim. 

Sıfır almak en büyük önceliğimdi, bayide hazır araba bulunca da kaçırmak istemedim. Hemen aldım. Aracım 2020 A3 Sedan 1.5 Tfsi 150hp design+prestij paket. Görece olarak baya dolu a3 lerden. Tek eksigi hız sabitleyici bana göre. Zamanla telafi ederiz diye dusunuyorum onuda :)  

Ekli dosyayı görüntüle 38308

Ekli dosyayı görüntüle 38309

Ekli dosyayı görüntüle 38310

Ekli dosyayı görüntüle 38311
Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.  (y)

CC olmamasına şaşırdım ama çözülmeyecek şey değil tabi. :)

• Beğen
Premium C segment vag grubu bir arada , dolu gibi gozuksede retrofiti baya yorucu ve maliyetler çok yukarıda.. hayalet Kadran takmak isterseniz konsola uymuyor kesip biçmeli işçilik gerekli vs vs

Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah kazasız belasız.

Benim de çok beğendiğim almayı düşündüğüm bir kombinasyondu, Ağustos ayında bayileri çok aradım Sportback hiç kalmamıştı.

Sedan gelecek deniyordu araçlar gelmiş anlaşılan.

Sportback'tense, Sedan çok daha güzel ve bütün bir tasarıma sahip bana göre.

Tekrardan hayırlı olsun.

• Beğen
Hayırlı olsun güzel araç iki hafta önce arkadaşa sportback aldık sport paket. Bende bugün sedan sordum hemen teslim olarak 365 bin fiyat aldım güzel araçlar gerçekten

• Beğen
Hayirli olsun.Bende fiyat aldim A3 sedan Spor paket cam tavan vs.365 bin.Benim aracima fiyat istedim Dod 230 bin tl verdi.1.0 dsg comf.20 bin kmde.Cesaret edemiyorum o kdar para vermeye ama araba lanet guzel...

• Beğen
@fanajal hocam sizin arabanin yilini rengini -camtavan ve paketlerini belirtirmisiniz, birde hangi dod subesi?

İyi dileklerini ileten yorum yapan herkese tesekkur ederim. Arabanin fiyati yorum yapan arkadaslarin dedigi gibi +-5 degisiyor. sport ve design ayni fiyattan satiliyor. Ben bilerek sport secmedim deri koltuk olmadigi icin. Bu kombin daha cok hosuma gitti. 

Donanim olarak highline golften eksigi hiz sabitleyici  ve hayalet kadran artisi ise anahtarsiz giris calistirma geri gorus deri kumas koltuk vb seklinde. Acikcasi  Ben hiz sabitleyici disinda retrofit dusunmuyorum. Bana gore oldukca yeterli ve tatminkar. 

@krym Hocam dod Bursa.Ama bende cam tavan yok.2018 model ışık sürüş paket dsg.Sahibinden de fiyatlar 255 olmus...

Çok güzel bir araç almışsınız. Kazasız belasız sürüşler dilerim. CC ile fıstık gibi olur. Boş comfort'dan sonra ilaç gibi gelmiştir.

• Beğen

Geri
Üst Alt