Şerit Takip Sistemi ve Ön Cam Değişimi

@frknyldrm teşekkür ederim. Randevu oluşturan kız başka cam olmaz dedi. Sonra yedek parça servisinden yardımcı oldular siparişi geçtiler. Aradaki farkı öderim dedim. Kasko ile ilgili işlem başlatmadılar haftaya başlatacaklar. Bir yandanda acc için uğraşıyorum. İkisi bir arada güzel olacak 😀

Moderatör tarafında düzenlendi:

@driver_canhocamdan ilham aldım; o camın üzerine yazmıştı ama ben de bu şekilde yapmayı tercih ettim. Böyle bir not bırakınca kafası biraz daha rahat oluyor insanın.  (y)

@driver_canhocamdan ilham aldım; o camın üzerine yazmıştı ama ben de bu şekilde yapmayı tercih ettim. Böyle bir not bırakınca kafası biraz daha rahat oluyor insanın.  (y)
Valla ben okadar yazdırmama rağmen arabanın direğinde bi çizik bıraktılar sonra danışman yanıp tutuştu.Sakınan göze çöp batıyor malesef.Birde en tecrübeli ustamıza bıraktım nasıl oldu diye hayıflanıyordu.Neyse halledebileceğimiz birşey çok şükür butik bi detaycıda.

Valla ben okadar yazdırmama rağmen arabanın direğinde bi çizik bıraktılar sonra danışman yanıp tutuştu.Sakınan göze çöp batıyor malesef.Birde en tecrübeli ustamıza bıraktım nasıl oldu diye hayıflanıyordu.Neyse halledebileceğimiz birşey çok şükür butik bi detaycıda.
Hocam biz sakındıkça gözümüze çöp batıyor sanırım ama söz konusu araba olunca da vurdumduymaz olamıyorum. Geçmiş olsun, çok şükür telafisi olan bir şeymiş.  (y)

Arabayı park ettikten sonra arkasına bakmadan oradan ayrılan insanlara hayret ediyorum mesela. :)

Herkese iyi akşamlar

Aracımızı teslim aldık, çok şükür bir problem görünmüyor. 175 TL fark ödedim. Sırada kameranın montajı vs. işlemler var. Nasipse haftaya halletmeyi umuyorum.

Aracımı pazartesi günü bırakmıştım; normalde dün teslime hazırdı ama sigortadan onay bekledik, o sebeple bugün alabildim.

@frknyldrm iyi akşamlar  hayırlı olsun fark almışlar ama olsun değiştirmeleri yeterli bana çok gider yapmışlardı:)  güle güle kullan...

Herkese iyi akşamlar

Aracımızı teslim aldık, çok şükür bir problem görünmüyor. 175 TL fark ödedim. Sırada kameranın montajı vs. işlemler var. Nasipse haftaya halletmeyi umuyorum.

Aracımı pazartesi günü bırakmıştım; normalde dün teslime hazırdı ama sigortadan onay bekledik, o sebeple bugün alabildim.

@frknyldrm iyi akşamlar  hayırlı olsun fark almışlar ama olsun değiştirmeleri yeterli bana çok gider yapmışlardı:)  güle güle kullan...
Sağ olun Metin Abi

Fark ödemeyenler de olmuş forumda ama ben farkı ödemeye razıydım zaten abi, hatta telefonda aldığım fiyattan daha az fark çıktı. 

Cam değişimi konusunda da bir sıkıntı yaşamadım, dosyayı parça kodunu yazıp açtık direkt.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@frknyldrm Hocam araba bu can değil yahu allah iyiliğinizi versin.

Sakınan göze çöp batar, kıymık batsa bile canını çok yakar, gerek yok derdini yaşamaya kul yapımı metal plastik sonuçta, her türlü telafisi mümkün :)

Geri
Üst Alt