Şerit Takip Sistemi ve Ön Cam Değişimi

Hayırlı olsun Furkann. Çok sevindim

Bayi ile yaptığım telefon görüşmesinde aşağıdaki trimlerin stokta olmadığı, bayiye giderek ödemesini yapıp sipariş etmem gerektiği bilgisini aldım.

Ekli dosyayı görüntüle 38307

Aynı gün içerisinde hem cam montajını hem trimleri hallederim diye düşünenler olursa bu ihtimali de göz önünde bulundurup stok durumunu öğrenip parça yoksa önden sipariş vermeleri iyi olacaktır.

3 parça için toplam 249 TL ödeme yaptım (02.12.2020).

Bu hafta sonu yasakları kötü oldu; zaten ağır aksak ilerliyorduk, şimdi montaj işi de sıkıntıya girdi. Hakkımızda hayırlısı... :)

İlave: Büyük parçayı tavan rengi, küçük parçaları siyah aldım.

Bej kısmı gri düşünürseniz şöyle bir görüntümüz olacak yani.

Screenshot_20201202-140822519_1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@frknyldrm  hayırlı olsun evet ödeme yapmadan olmuyor... ben siyah aldım camın orada tavan rengi görmek istemedim:)

Bayi ile yaptığım telefon görüşmesinde aşağıdaki trimlerin stokta olmadığı, bayiye giderek ödemesini yapıp sipariş etmem gerektiği bilgisini aldım.

Ekli dosyayı görüntüle 38307

Aynı gün içerisinde hem cam montajını hem trimleri hallederim diye düşünenler olursa bu ihtimali de göz önünde bulundurup stok durumunu öğrenip parça yoksa önden sipariş vermeleri iyi olacaktır.

3 parça için toplam 249 TL ödeme yaptım (02.12.2020).

Bu hafta sonu yasakları kötü oldu; zaten ağır aksak ilerliyorduk, şimdi montaj işi de sıkıntıya girdi. Hakkımızda hayırlısı... :)

İlave: Büyük parçayı tavan rengi, küçük parçaları siyah aldım.

Bej kısmı gri düşünürseniz şöyle bir görüntümüz olacak yani.

Ekli dosyayı görüntüle 40493

@frknyldrm  hayırlı olsun evet ödeme yapmadan olmuyor... ben siyah aldım camın orada tavan rengi görmek istemedim:)
O da mantıklı abi, ben @seferhasdemirhocamın aracında canlı gördüm tavan rengi trimleri, Noyan hocamın videosunda da tavan rengi hoşuma gitti. Çok pahalı bir parça değil, içimize sinmezse değiştirebiliriz.  (y)

Arkadaşlar bende gaza gelip Bursa doğuşotodan cam değişimi için randevu oluşturdum. Haftaya çarşamba aracı bırakıp perşembe alacağım.190 TL cam farkı ve ayrıca 240 TL de tirimler tuttu. Orijinalde siyah olduğu İçin siyah sipariş verdim.

ön camda küçük taş çatlağı vardı bahane oldu 😀

Arkadaşlar bende gaza gelip Bursa doğuşotodan cam değişimi için randevu oluşturdum. Haftaya çarşamba aracı bırakıp perşembe alacağım.190 TL cam farkı ve ayrıca 240 TL de tirimler tuttu. Orijinalde siyah olduğu İçin siyah sipariş verdim.

ön camda küçük taş çatlağı vardı bahane oldu 😀
Şimdiden hayırlı olsun hocam, şerit takipsiz Golf kalmasın. Montajdan sonra izlenimlerinizi bekliyoruz.  (y)

Servis "aracın kendi camından başka cam takamayız" gibi bir şey söyledi mi hocam? Sorulduğunda ilk etapta direkt öyle söylüyorlar genelde.

Dosya açtırdıktan sonra kaskonuzdan bir geri dönüş oldu mu parça farklı diye? Aradaki farkı ödeyip mahsuplaşma kısmında şunu şöyle yapın diyeceğiniz bir şey var mıdır?

@GodThread Cam ve Trimler gelmiş, şerit takip hala yolda ama tesisat çekildikten ve montaj yapıldıktan sonra şerit takibe kalibrasyon yapılıyor.
Şimdiden hayırlı olsun hocam, paylaşımlarınızı bekliyoruz.  (y)

Geri
Üst Alt