Şerit Takip Sistemi ve Ön Cam Değişimi

Tekrar geçmiş olsun;

Başka bir forum sitesinde bir arkadaş, yetkili serviste bu değişimi  yaptıramadığını yazmıştı;

Servis ,camı sadece aracın fabrikasyon orjinal camı ile değiştirebileceklerini söylemiş.

Bunu bir araştırın isterseniz.

arkadaşlar ön cam değişiminde kaskodan değişim yapılınca tramere yansıyor mu bilgisi olan var mı

Teşekkürler hocam. Cam değişimi ile alakalı da kötü bir tecrübem var, işçiliğin çok önemli olduğu bir iş olduğu için iyi bir yerde yaptırmak istiyorum. Haldır huldur yapılan işlerde araca çok zarar veriliyor dediğiniz yerlerden.

Tavan döşemesi denince aklıma bir şey daha geldi; acaba göçük onarımını camdan önce yaptırmak daha mı mantıklı olur? En azından tavandakiler için.

Cam değişiminde tavan döşemesine zarar geldiğini ve servisin değiştirmek zorunda kaldığını düşünüyorum, göçük için döşeme tekrar söküleceği için yine zarar görme ihtimali var. Kafamda deli sorular... :)

Bakalım ne cevap gelecek hocam.
Yani tavandaki göçükler için onarım yapıcak yer ile bir görüşün., tavan döşemesini sökücek mi yoksa sökmeden mi yapıcak., ondan sonra öncelik hangisini yaptırmaksa öyle bir yol izleyin., ama işini düzgün yapan, temiz çalışan bir göçük düzeltme yeri bulmak lazım., @Savatagegeçenlerde bir yer paylaşmıştı

Daha önceden aracımı doğuş maslağa götürüyordum ordan sen 2 bakımdır memnun kalmadım doğuş kartala gittim orda yapıldı memnun kalmıstım
Teşekkürler hocam.

Tekrar geçmiş olsun;

Başka bir forum sitesinde bir arkadaş, yetkili serviste bu değişimi  yaptıramadığını yazmıştı;

Servis ,camı sadece aracın fabrikasyon orjinal camı ile değiştirebileceklerini söylemiş.

Bunu bir araştırın isterseniz.
Servis bizim için sorun yok, sigortanın talebi kabul etmesi lazım dedi. Parça kodunu görünce bu araca ait değil diyebilirler dedi. Bence tamamen iletişimle çözülebilecek bir mevzu.

arkadaşlar ön cam değişiminde kaskodan değişim yapılınca tramere yansıyor mu bilgisi olan var mı
Yansımıyor hocam, bir defa değişim hakkı var.

Cam değişiminde iş yedek Parçada biter.. yedek parçada çalışan kişiye kamera destekli cam istediğinizi arada fark çıkarsa ödeyeceğinizi belirtin.
Evet öyle yapacağım

Hocam tartışmaya mahal vermeyecek bir cevap vereyim: sigortacım ile görüştüm, benim poliçeme göre bir defa orijinal ön cam değişimi hasarsızlığı bozmuyor ve tramere işlenmiyor.

yansıyor. kaçış yok.
Örnek paylaşabilir misiniz? Hasar kaydı veya poliçe olabilir. 

Ben eski aracımda ön cam değiştirdim kaskodan. tramer işlemedi.

Geçmiş olsun ben Doğuş Oto Kartal'da değiştirmiştim memnun kaldım. 

Bende degistirmistim asla yansimadi(3 yil sonra bile)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt