Golf 7.5 lar için olmazsa olmaz -> Düzgün plakalık.

uranusgrey_golf

Katılımcı Üye

İsim
Furkan
Merhabalar. 

Aracımı aldığım günden beri ön ve arka plakalıklar beni uyuz ediyordu. Nedeni ise aracın alt panjurundaki kromu kapatıyor ve garip bir görüntü ortaya çıkıyordu ve taşıyordu plakalık yuvadan. 

Uzun araştırmalar sonrası aşağıdaki ürünü bugün yerine gidip uygulattım. Plaka sağ ve sol çerçeve dışından fazlalıklar kesilerek uygulandı. Bence harika durdu. 

Yüzler gülüyor  B) (y)

Ürün : https://urun.n11.com/plaka-aksesuarlari/parlak-siyah-plakalik-piano-black-takmatik-plakalik-cercevesi-P411566795

Resimler ->>>>

WhatsApp Image 2020-09-29 at 16.58.04.jpeg

WhatsApp Image 2020-09-29 at 16.58.00.jpeg

plaka1.png

plaka2.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güle güle kullan furkan kardesım. Bnce güzel olmuş. İsim yazan ışıklı apaçhi plakalıktan 100 kat iyidir.

Merhabalar. 

Aracımı aldığım günden beri ön ve arka plakalıklar beni uyuz ediyordu. Nedeni ise aracın alt panjurundaki kromu kapatıyor ve garip bir görüntü ortaya çıkıyordu ve taşıyordu plakalık yuvadan. 

Uzun araştırmalar sonrası aşağıdaki ürünü bugün yerine gidip uygulattım. Plaka sağ ve sol çerçeve dışından fazlalıklar kesilerek uygulandı. Bence harika durdu. 

Yüzler gülüyor  B) (y)

Ürün : https://urun.n11.com/plaka-aksesuarlari/2-adet-piyano-black-plakalik-consept-siyah-plakalik-takimi-P228108948

Resimler ->>>>

Ekli dosyayı görüntüle 38224

Ekli dosyayı görüntüle 38225
Yaklaşık bir senedir ben de aynı plakalıktan kullanıyorum, yalnızca arkaya takmıştım. Şimdiye kadar aldığım en şık plakalık.

Güle güle kullanın.

Nereleri kestiğinizi anlamadım ama, ben herhangi bir kesme biçme olmadan takmıştım.

Nereleri kestiğinizi anlamadım ama, ben herhangi bir kesme biçme olmadan takmıştım.
Cemitler plakayı basıyor çerçeve dışında kalan yerleri törpülemiyor o kısımları düzeltti. Teşekkürler bence de çok şık duruyor isim-firma yazmaması güzel gözü yormuyor.

Hayırlı olsun, hocam montaj videosunda toplamda 4 vida ile tutturmuşlar, bendeki plakalıkta 2 vidayla tutuyor şu an, alıp 2 vida daha attırmak yani tamponu deldirmek mantıklı mı siz nasıl bir yol izlediniz?

Hayırlı olsun, hocam montaj videosunda toplamda 4 vida ile tutturmuşlar, bendeki plakalıkta 2 vidayla tutuyor şu an, alıp 2 vida daha attırmak yani tamponu deldirmek mantıklı mı siz nasıl bir yol izlediniz?
2 yeterli orjinal yerlerine taktık ön ve arka ikiside 2 vida ile taş gibi duruyor. Bozuk yoldan geçtim ses yok.

Geri
Üst Alt