İstanbul Dolu Yağışı Bilgilendirmeleri

@Sc3737 elbette sağlam zaten yapılış amacı doludan korumak.siteyi ziyaret edebilrisiniz.Kendimi pazarlamacı gibi hissediyorum şirketle hiçbir alakam yoktur:)

Sadece herkesin bu üründen faydalanabilmeisni isterim..saygılar

Aracı hasar görmüş tüm arkadaşlara çok geçmiş olsun, İnşallah tekrarı yaşanmaz. 

2017 yılını ucuz atlatmış biri olarak 2020'yi de ucuz atlattım. Ümraniye'de olan arkadaşlara geçmiş olsun diyorum. Çamlıca Libadiye Ümraniye tarafı delmiş geçmiş. Cümleten geçmiş olsun.

herkese büyük geçmiş olsun, evden çalıştığım için olayın başında evdeydim bi hışımla aşağıya inip bir şeyler örtmeye çalışırken süratle suratıma cevizden hallice buzul çarpmasıyla bırakıp geri kaçmıştım. Bugün araç kuruduğu için inip bi kontrol ettim ve sayabildiğim kadarı ile tavan sıklıkla olmakla beraber 8 adet gamze oluşmuş.

@frknyldrm Kaskon ve içerisinde doğal afetler klozu vardı değil mi? Cam değişimi için kaskodan standart prosedür ilerlersen aracın  şasi nosu üzerinden hangi orjinal parça varsa onu takarlar, yani kamera destekli cam takmazlar.

Bunun çözümü için eski konularda sanıyorum @yusufhocanın bir mesajı vardı, dışardan bir oto tamirciden kamera destekli camı doğuştan sipariş ettirip aradaki farkı cepten verip, kalanı sigortadan iade alınıyordu sanırım. Konu eski olduğundan net hatırlayamıyorum maalesef, bir arama yapmak gerekir forumda.  (y)

@Mertcan33 evet hocam sıkıntılı bölgedeyim geçen senelerde yaşadığımız dolu dahil en çok etkilenen yerler. benim iş yeri çamlıca da, ofisten çalışan arkadaşların durumları daha kötü patlayan camlar kaporta hasarları vb. şeyler. Biraz daha ucuz atlattım.

@frknyldrm Kaskon ve içerisinde doğal afetler klozu vardı değil mi? Cam değişimi için kaskodan standart prosedür ilerlersen aracın  şasi nosu üzerinden hangi orjinal parça varsa onu takarlar, yani kamera destekli cam takmazlar.

Bunun çözümü için eski konularda sanıyorum @yusufhocanın bir mesajı vardı, dışardan bir oto tamirciden kamera destekli camı doğuştan sipariş ettirip aradaki farkı cepten verip, kalanı sigortadan iade alınıyordu sanırım. Konu eski olduğundan net hatırlayamıyorum maalesef, bir arama yapmak gerekir forumda.  (y)
Sigortacı ile görüştüm, dolu hasarını kaskodan yaptırabilirsiniz dedi Erinç Abi.

Cam için de forumda bunu yapanlar var diye biliyorum, hatta fiyat farkı vermeyen dahi var. Emin olmak için mail ile soracağım yetkili servise.

Arkadaşlar geçmiş olsun. Bizler tv'den takip ettik. Çok kötüydü. Ulan meteoroloji işini düzgün yapsa bu kadar insan magdur olmaz. 

Geri
Üst Alt