İstanbul Dolu Yağışı Bilgilendirmeleri

Geçmiş olsun bende umraniyezede oldum ama ucuz yırttım. Önceki dolu olayindada aynı senaryoyu yasadim. Böyle anlamsız hava görünce hemen aracı soteye almaya niyetlenip araca giderken yedim biraz. Çok şükür 5-6 belli belirsiz gamzeyle yırttım. Çok takmamak lazım ama kapıdaki araçları servete dönüştürdüler malesef.

@Balistique dolu sadece umraniyeyi mi vurdu hocam. Benim aracım şuan ist gaziosmanpasada kayınbabanin evinde kendisi yaşlı anlamazda. Acaba gop da dolu yağışı oldu mu 

Sadece Ümraniye değil tabiki ama burda etkili oldu. İsyerim ikitelliye gectigimde yağmur bile yoktu. 

@Mertcan33

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Mertcan33 avrupa yakası da sadece maslak tarafına yagdı dolu oda güçlü değişdi anadolu yakasında ataşehir ümraniye ve kadıköyü fena vıurdu gopta sadece yagmur yagmıştır

şu bulutlar istanbul'a doğru zayıflarsa iyi olur herhalde.Meteorolog gibi olduk dolu sayesinde

f987545db153ea70125e6079871446b7.jpg

...

@frknyldrm çok geçmiş olsun 

@frknyldrm geçmiş olsun hocam, cam dediğiniz gibi hallolur da kaporta ilk görüşte aynı etkiyi vermiyor. içinize sinecek şekilde onarılır umarım.

@frknyldrm Hocam çok geçmiş olsun gerçekten can sıkıcı bir durum olacağı varmış canınızı sıkmayın lütfen

Üstad bu hafta senden 2. defa can sıkıcı haber duyduk. Öncelikle geçmiş olsun, en önemlisi cana geleceğine mala gelsin. 

İyi tarafından bakarsak? 

Sende Lane assist yoktu dimi? Bir bahaneyle cam mı değiştirsen?  ^_^

[mention]frknyldrm [/mention] geçmiş olsun

...

Geçmiş olsun Furkan hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@frknyldrm çok geçmiş olsun Furkan hocam Allah başka keder vermesin elden bir şey gelmiyor maalesef.

Geçmiş olsun bende umraniyezede oldum ama ucuz yırttım. Önceki dolu olayindada aynı senaryoyu yasadim. Böyle anlamsız hava görünce hemen aracı soteye almaya niyetlenip araca giderken yedim biraz. Çok şükür 5-6 belli belirsiz gamzeyle yırttım. Çok takmamak lazım ama kapıdaki araçları servete dönüştürdüler malesef.

Hepinize çok teşekkür ederim, Allah canımızı da malımızı da korusun.

Binbir emekle elde ettiğimiz bir şeyin zarar görüyor olması insanı ister istemez üzüyor tabii ki, bir de bu araba işi bizim hobimiz aynı zamanda. Bu da bir imtihan; malı veren de alan da Allah, ondan gelene razıyız.

Bardağın tek dolu tarafı şerit takip için bir fırsat oluşması @tiesayErinç Abi, vallahi birkaç gün önce "Ön camım çatlasa/kırılsa değiştirmişken şerit takip destekli cam alırım diye aklımdan geçirmiştim. Hatta cam değişimi ile alakalı @seferhasdemirhocamla konuşmuştuk. Düşüncem dua hükmüne mi geçti bilmiyorum, sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. 

[mention=18739]Mertcan33[/mention] avrupa yakası da sadece maslak tarafına yagdı dolu oda güçlü değişdi anadolu yakasında ataşehir ümraniye ve kadıköyü fena vıurdu gopta sadece yagmur yagmıştır
Ben Gaziosmanpaşadayım hocam. Buraya fazla vurmadı dolu, aracı hasar alan yoktur bu ilçede büyük ihtimalle bugünkü dolu yağışından

Herkese çok geçmiş olsun, 

@frknyldrm hocam, sana özellikle geçmiş olsun. Aracının üzerine ne kadar titrediğini biliyorum, yapacak bir şey yok. Sağ kapı için göçükcüye gidecektin, biraz daha faturası kabardı. Umarım gönlünce çözülür. Lane Assist'e de yeşil ışık gelmiş oldu. 

Herkese çok geçmiş olsun, 

@frknyldrm hocam, sana özellikle geçmiş olsun. Aracının üzerine ne kadar titrediğini biliyorum, yapacak bir şey yok. Sağ kapı için göçükcüye gidecektin, biraz daha faturası kabardı. Umarım gönlünce çözülür. Lane Assist'e de yeşil ışık gelmiş oldu. 
Sevdiğimiz şey ile sınanıyoruz Ali hocam, bu konularda daha rahat olmak isterdim. İnşallah o levele ulaşabilirim.   :)

Herkese geçmiş olsun
Teşekkürler Bülent Abi

@frknyldrm geçmiş olsun.Dediğiniz gibi Dünya malı...cana gelene kadar mala gelsin.

Geri
Üst Alt