İstanbul Dolu Yağışı Bilgilendirmeleri

Buluttan anlık bildirim açınca uyarıyor

f1fb5b23cc3bed0c57eebe6f49a64a84.jpg

...

Bir senedir her hafta içi araba kapalı otoparkta duruyordu, bu hafta Ümraniye'de dışarda bıraktım ve dolu vurdu.

Dolu yağdığı esnada avrupa yakasında işteydim, belki 2.dalga gelir diye kardeşim kapalı otoparka çekti arabayı. Akşam iş dönüşü gidip baktım, moralim bozuldu.

Epey göçük var, üç sene önceki doluda da bir aracımız perişan olmuştu. Bunda da zarar görünce üzüldüm gerçekten. Ön camım da çatlamış, cama üzülmüyorum ama kaporta kötü oldu.

Dünya malı dünyada kalır, söylenecek başka söz yok maalesef. :(

@frknyldrm geçmiş olsun hocam, cam dediğiniz gibi hallolur da kaporta ilk görüşte aynı etkiyi vermiyor. içinize sinecek şekilde onarılır umarım.

500 bine full dolu  mk8 almamak için sebeblerrrrrr.........

Dolu golfü dolu vurur aracta 500 binlik olursa ister istemez keder olur

@frknyldrm Hocam çok geçmiş olsun gerçekten can sıkıcı bir durum olacağı varmış canınızı sıkmayın lütfen

Bir senedir her hafta içi araba kapalı otoparkta duruyordu, bu hafta Ümraniye'de dışarda bıraktım ve dolu vurdu.

Dolu yağdığı esnada avrupa yakasında işteydim, belki 2.dalga gelir diye kardeşim kapalı otoparka çekti arabayı. Akşam iş dönüşü gidip baktım, moralim bozuldu.

Epey göçük var, üç sene önceki doluda da bir aracımız perişan olmuştu. Bunda da zarar görünce üzüldüm gerçekten. Ön camım da çatlamış, cama üzülmüyorum ama kaporta kötü oldu.

Dünya malı dünyada kalır, söylenecek başka söz yok maalesef. :(
Üstad bu hafta senden 2. defa can sıkıcı haber duyduk. Öncelikle geçmiş olsun, en önemlisi cana geleceğine mala gelsin. 

İyi tarafından bakarsak? 

Sende Lane assist yoktu dimi? Bir bahaneyle cam mı değiştirsen?  ^_^

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention]frknyldrm [/mention] geçmiş olsun

...

Dünya malı dünyada kalır, söylenecek başka söz yok maalesef. [emoji20]

Geçmiş olsun Furkan hocam [emoji17]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gece ve yarın öğlene kadar yine yagıs olabilir..ben sarıyerdeyim yarına aracı isparka bırakıcam yıne..sabah dolu zamanı dısarıdaydı araba... işten çıkıp arabayı almaya gidene kadar şirket arabasını dolu vurdu maslakta ama fazla sert değildi... şirket arabasında bişey yoktu allahtan..benim arabaya da sadece yagmur vurmuş..sorun yaşayan herkese geçmiş olsun..artık bu tür durumlarla sık sık karşılasacagız gibi..

Moderatör tarafında düzenlendi:

@frknyldrm çok geçmiş olsun Furkan hocam Allah başka keder vermesin elden bir şey gelmiyor maalesef.

Geri
Üst Alt