Tungstan Gri 2015

Merhaba benim aracımda 2015 model(45 bin km de) aynı renk comfortline ışık görüş, sürüş konfor paketi ekstradan anahtarsız giriş çalıştırma var benimde sizin gibi planlarım vardı,

-Orjinal led plaka aydınlatma,

-Orjinal shark anten,

-Krom pedallar, 

-Composition colour(Çinli olandan) takdırdım.

Anten yamuk, Composition colour da ses olarak kötü olunca üstüne bir de su pompası arızası olunca bıraktım bu aşamada. Artık lastikler çöp olunca jantları değiştireceğim, tamponu çarparsam rline tampon, farlar bitik hale gelirse uled far, led stop alacağım :D

IMG_2460.JPG.b4f79b7c9ab2d0977620a4576ab48308.jpg

IMG_3201.JPG

IMG_3202.JPG

IMG_3204.JPG

IMG_3199.JPG

120392071_10158815759364516_1749672048580566181_n.jpg

@serkan_kala Bende o multimedia takmak istedim ama sonradan vazgeçtim hayalette yaptıracaktım buna en iyi şekilde Hayalet ve Discover yakışır dedim kendimi İstanbulda buldum, bana sorarsanız bence ilk far ve Stoplardan başlayın gerçekten arabanız çok değişecek ve şevkiniz dahada artacak nereden bulaştım bu işe sonu gelmiyor diyeceksiniz :D  

Cok güzel görünüyor araç hayırlı olsun ama bu renge en cok yakışan r-line oluyor keşke gti yerine r-line dönüştürmeyi düşünseniz :) gti diyince aklıma beyaz ve kırmızı geliyor açıkcası ve evet acilen bi gti direksiyon gerekiyor araca gitsin bi maaş daha taksite bölün :D

@fkorkmaz Güncel fiyatlar ve güncellenecek fiyatlardan sonra kendi adıma konuşayım bu arabanın son sahibi oldum gibi birşey henüz 45 km de olması da bunu destekliyor :)  Artık yeni araba almak yerine(1.0 tsi highline golfler 270 bin tl den fazla, comfotline alsan da ne çıkacağı belli değil kimisinde cam tavan var kimisinde kararan dikiz aynası bile yok) artık eldeki bu diyip her sene yeni yeni şeyler almak en mantıklısı ama dediğim gibi içimin rahat olması için diğerlerinin eskimesi lazım farlar falan eli kulağında zaten :D  

@yusufacs R-line yapacaktım ama çok fazla masraf olacağından kaçtım :D  R-Line için ön arka tampon değişiyor, durban jant şart neredeyse 11k yakın bir para gidecekti GTI daha ucuza kaçtığı için GTİ kaçtık, GTİ direksiyon yaza doğru nasip olursa inşallah :D  Şimdilik önceliğim Yay, sonra arka tarafı GTİ 4 parça spoiler ve difüzör ardından koltuk ısıtma nasipse.

Çok teşekkür ederim bu arada :)  

@yusufacs Acc yapamam çünkü arabam manuel sürekli vites attır debriyaja bas normal hız sabitlemede görür bu görevi. Şerit takip şimdilik düşünmüyorum uzun yol yapmadığım için küçük bir il de yaşıyorum burada maksimum mesafeler 5 km şehir içi trafikte çok sıkışık radar ondan pek işlevsel olmaz. Bizim Kütahya çok soğuk olduğu için Koltuk ısıtma şart maalesef :)

@fkorkmaz maşallah hocam güzel retrofitler olmuş :) bu tarz sportif dokunuşlar benim de hoşuma gidiyor. naçizane tavsiyem panjurdaki kırmızı çizgileri farla uyumlu olması açısından kroma çevirmeniz :)  gri rengin ağırlığı ve krom birleşince daha da göze hoş gelecektir :)

@mustafacagri Evet Panjuru kroma çevirmeyi düşünüyorum ama nasıl yapsam diye çıkmazdan çıkamıyorum, GTİ logolarının hepsini krom aldım zaten kroma ayak uysun hepsi set dursun diye.

Çok teşekkür ederim bu arada.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mustafacagri Evet Panjuru kroma çevirmeyi düşünüyorum ama nasıl yapsam diye çıkmazdan çıkamıyorum, GTİ logolarının hepsini krom aldım zaten kroma ayak uysun hepsi set dursun diye.

Çok teşekkür ederim bu arada.
hocam ben de kırmızı şeritli gti panjur almıştım kromlusu denk gelmemişti. hatta panjuru forumdan @ysf.yalvac hocamdan almıştım :)  kendim o kırmızı yerleri önce siyah folyo ile kaplayıp üzerine de şu metrelik satılan krom şeritlerden yapıştırıp kesmiştim. 1 seneyi geçti yapalı, bir kişi bile farketmedi :D  kalkma atma vs de olmadı.  Amaca hizmet ediyor, tabiki orj gtd panjur kromu gibi olmuyor ama sırıtmıyor da :D  Ekli dosyayı görüntüle 30297

@mustafacagri Direk Krom folyo ile kaplasam sizce nasıl durur? U tipi geçmeli kromlar şişik gösteriyor ve fardaki kromlardan yukarıda duruyor.

@fkorkmaz 

@mustafacagri Direk Krom folyo ile kaplasam sizce nasıl durur? U tipi geçmeli kromlar şişik gösteriyor ve fardaki kromlardan yukarıda duruyor.
Ben de önce öyle denedim fakat alttan kenardan o kırmızılıklar belli oluyor. Daha ince olanları da denedim fakat onlar da doldurmadı orayı

@mustafacagri Bir kaç yabancı video izledim panjuru 2'ye ayırarak kromları çıkarıp kaplıyorlardı orjinal panjurdaki öyle kromları çıkarıp GTİ panjura taksak tam anlamıyla uyar mı ki? Kafamda deli sorular :D  

Geri
Üst Alt