Tungstan Gri 2015

fkorkmaz

Üye
İsim
Furkan
Herkese Merhaba, çok severek aldığım aracımı yavaş, yavaş doldurmaya devam ediyorum umarım ileri de bu konuyu okuyarak anılarımı tekrar canlandırırım 😊

U led

keyless go, anahtarsız çalıştırma

discover pro

hayalet gösterge

app connect 

ve şimdi GTİ Dönüşüm ile devam ediyoruz.

DA7524CA-1F4D-49C7-9EEC-F69AD3808612.jpeg8A417954-CBD4-4CDD-884E-A68BEFC1B962.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fkorkmaz Maşallah hocam çok güzel görünüyor. Hayranız şu renge. Ama direksiyon beni değiştir diye bağırıyor:) GTI direksiyonla takım tamamlanır :)  

@cmsarikaya Her şey maddiyata bakıyor maalesef :D  Her ay neredeyse maaşımın hepsini araca yatırıyorum o bana mı biniyor ben ona mı anlamadım bu işten :lol:  Nasipse oda olur umarım.

Çok teşekkür ederim bu arada.

@fkorkmaz hayırlı olsun cok guzel duruyor 

Hangi sehir Parca temini montaj asamalarini ( varsa ustani) maliyetletini de paylasir misin rehber olur benim gibi yapmak isteyenlere

@cmsarikaya Dolar ve Euro bitiriyor bizi :(  Şimdiden U ledleriniz hayırlı olsun  :)

@Mye06 

Öncelikle çok teşekkür ederim, maliyeti hemen açıklayayım şimdiye kadar ki aldıklarımın;

Discover Pro 6000 TL

Hayalet Gösterge 6000 TL

Fiber optik kablo hayalete navigasyon yansıması için 150 TL

Carplay için usb 140 TL

Tampon sadece ön aldım set pahalı geldiği için 2000 TL

500 TL boya, 500 TL montaj

Yarında Eibach marka 3.5 CM yaylarımızı takacağız 950 TL oda

Ek olarak Dijonları siyah yaptık jant masrafına girmemek için plastidip ile boyandı 250 TL o işçilik bana ait.

@fkorkmaz Güzel günlerde kullanın... Benim aracımda Tungsten gri, media olayı için cihazın markasını nereden temin ettiğinizi yazmanız mümkün müdür?

Keyifli forumlar

@Franquaz Cihazı şans üzeri @OnurD7 dostumdan aldım :)   Discover Pro Mib 2 geçiyor sanırsam ismi.

Bu arada çok teşekkür ederim.

Anahtarsız giriş ve çalıştırma işini nasıl hallettiniz?

@Musaaksoy Aracı ikinci el aldım özellikle Anahtarsız giriş ve çalıştırma opsiyonu olan araç araştırdım ve öylelikle aldım, sonradan anahtarsız giriş yapılabiliyor ama maalesef çalıştırma yapılamıyor maliyeti yüksek olduğundan.

Maşallah maşallah 🧿🧿🧿🧿

Hocam pek güzel.

Keyless kaça mal oldu peki?

kış girmeden hemen bi koltuk ısıtma yapın derim.
Kütahya çok soğuk olduğu için kesinlikle yapılır listemde ama İstanbul yada Ankaraya gelmem gerekli müsait anı yakalayıp onu da halledeceğim hemen.

Maşallah maşallah 🧿🧿🧿🧿

Hocam pek güzel.

Keyless kaça mal oldu peki?
Çok teşekkür ederim :)  Keyless o aracın içinde geldi fabrika çıkışlı ama aracı alırken size artı olarak ne kadar paraya yansıdı derseniz 6 bin tl diğer ilanlara göre fazla verdim keyless ve u led opsiyonlarından

Geri
Üst Alt