Kaporta sorunu (lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum)

Ömer06

Yeni Üye
İsim
Ömer
Herkese selamlar,

Açıkçası nereye yazacağımı bilemediğim için böyle bir başlık açıp sorunuma çözüm bulmak istedim. Golf 7 aracımı bugün otoparktan çıkarken bariyere sürttüm. Eskisi gibi tertemiz olsun derdindeyim. Ankara'da işinde mahir sağlam usta tavsiye edebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Fotoğrafları koydum. Tavsiyelerinizi beklerim.

Saygılarımla,

8B177D00-E08A-4734-9F40-BFC119EC6D42.jpeg

D310946D-2AAF-4979-A096-52DC35BC00D0.jpeg

24D54E32-7FCD-4EC2-8E6A-CC07F19DF1B6.jpeg

Herkese selamlar,

Açıkçası nereye yazacağımı bilemediğim için böyle bir başlık açıp sorunuma çözüm bulmak istedim. Golf 7 aracımı bugün otoparktan çıkarken bariyere sürttüm. Eskisi gibi tertemiz olsun derdindeyim. Ankara'da işinde mahir sağlam usta tavsiye edebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Fotoğrafları koydum. Tavsiyelerinizi beklerim.

Saygılarımla,

Ekli dosyayı görüntüle 38134

Ekli dosyayı görüntüle 38135

Ekli dosyayı görüntüle 38136
Geçmiş olsun hocam, Ankara'da varsa @Savatage hocam bilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun hocam, ne kadar dikkat etsekde arada böyle can sıkıcı durumlar olabiliyor. 

Caınını sıkma  yapılır kaç defa bende  sürttüm arabayı

@Ömer06

Yanlız bu 80-90 santimlik  sarı façanın altında boyaya ait durum ne onun bi açığa çıkması lazım.

Boya tahribatına çözüm yok göçükcülerde..

İyi bir pasta ile yara temizlenmeli duruma öyle bakılmalı

@Savatage boya gerekirse bu konuda nasıl yaşar usta? Kendisi yapmasa da sürekli çalıştığı bir yer vardır heralde?

Yani işaretlediğim faça pasta ile yok edilemeyecek durumda olsa , bu göçük onarımının anlamı kalmazdı ?

IMG_20200927_145840.png

Geri
Üst Alt