TOYOTA Corolla 1.33 Life Test

@erkanz Teşekkür ederim bizim için golf bir tutku oldu, ister istemez her aracı onunla karşılaştırıyoruz ve daha da üstün olsa golfümüzü arıyoruz.

@maniax Hocam bu jenerik müziği i-movie montaj programının ücretsiz kullanıma sunduğu bir müzik, biliyorsunuz ki youtube yüklenen müziklere telif hakkı ödemek gerekiyor.

@fcsrn Eyvallah Eren dostum, sen kadar akıcı bir dil ile yazı yazamadım ama videoda 15 dk dilimiz döndüğünce anlatmaya çalıştık.

@enpisagor Can hocam aksine otomatik sanzumanı o kadar kötü geldi ki benim Dsg den sonra sandım ki araba manuel [emoji23][emoji23]

iPhone using Tapatalk

erkanz dedi:
@enpisagor Can hocam aksine otomatik sanzumanı o kadar kötü geldi ki benim Dsg den sonra sandım ki araba manuel [emoji23][emoji23]

iPhone using Tapatalk
Toyota için daha iyi demek istemedim, hani bir mercedes audi veya D sınıfı araçlarda dahi golfü arıyoruz demek istedim, DSG den sonra BMW 8 ileri harici bütün otomatikler yavaş kalıyor ve alışan diğerlerini beğenmiyor.

@enpisagor İşte onu demeyeceğinize zaten eminim hocam. Maksadim sizin de belirttiğiniz gibi otomatik vitesin çok yetersiz ve yavaş olduğu idi. Yanlış telaffuz ettiysem kusura bakmayın.

iPhone using Tapatalk

@enpisagor gerçekten çok samimi ve candan testler oluyor severek izliyoruz sizleri süper :'(

Geri
Üst Alt