Logo Geri görüş kamerası

Evet hareket ediyor cizgiler durdugu yerde
Teşekkürler. Bu çözüm için çok farklı seçenekler var. Hangisi güvebilir ona karar vermeye çalışıyorum. Almanya'da bir tanıdığıma logo kamera sordurdum tr para birimi ile 5 bin vergi hariç burada satılanlar 1750 den 2500 e kadar değişken. Acaba orjinal midir ki ? Orjinal logo kamera diyorlar ama logo mu orjinal kamera mı :)  bi kelime oyunu var gibi geliyorda bana 

Teşekkürler. Bu çözüm için çok farklı seçenekler var. Hangisi güvebilir ona karar vermeye çalışıyorum. Almanya'da bir tanıdığıma logo kamera sordurdum tr para birimi ile 5 bin vergi hariç burada satılanlar 1750 den 2500 e kadar değişken. Acaba orjinal midir ki ? Orjinal logo kamera diyorlar ama logo mu orjinal kamera mı [emoji4] bi kelime oyunu var gibi geliyorda bana 
Orjinal görünüm demek isteniyordur

Hepsi çin mali sadece ürünlerin üretim kalite farki vardir

Mesela cinli katlanir ayna 1800 de var 2500 e de Türkiye satis fiyati

Ucuz olanların malzeme kalitesi dusuk diyorlardi tam bilemiyorum taktirmayacagim icin detayli arastirmadim

B8.5 passat için kamera sordum salı günü servise 5500 tl fiyat verdiler dışarda 2000 tl’ye satılıyor fark nedir kullananlar daha iyi bilir tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

B8.5 passat için kamera sordum salı günü servise 5500 tl fiyat verdiler dışarda 2000 tl’ye satılıyor fark nedir kullananlar daha iyi bilir tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bendeki passat b8 kamerasi cinli

Orjinal ile ne farki var karsilastirmak lazim

@HONEY anladım kendisinden bilgi alayım o halde tekrar birkez sormuştum oda çin malı ama vw için üretilen fabrikada üretiliyor gibi birşey söylemişti kafam karışmıştı. Memnun musunuz peki kullanan birini yakalamış olmak iyi oldu benim için :)

[mention=11839]HONEY[/mention] anladım kendisinden bilgi alayım o halde tekrar birkez sormuştum oda çin malı ama vw için üretilen fabrikada üretiliyor gibi birşey söylemişti kafam karışmıştı. Memnun musunuz peki kullanan birini yakalamış olmak iyi oldu benim için [emoji4]
Su ana kadar memnunum bir sorun yok
@muhammedakgunes de aynisindan aldi o daha iyi inceliyor ona bir soralim

@ahmetyerebakan memnunum hocam, 6,5 çinli ekranda kullanıyorum. Görüntü net çizgiler net. 

8” ekranda kullanacaksanız eğer görüntü de çizgiler de biraz bulanık oluyor.  Kalitesi düşüyor görüntünün.

Ama kamera-mekanizma kaliteli şuana kadar herhangi bir problem yaşamadık şükür :)  

bu arada sizin ekran 6,5 orijinal comfortline ekranı olacak ise kamera desteklemiyor diye biliyorum :O   bi teyit edin bence 

Ben de @zulalyol ‘dan aldım bu arada.Montajı da kendisi yaptı...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ahmetyerebakan 1.4tsi comfortline ekranı logo kamerayı desteklemiyor diye biliyorum(Rcd330 olmadığı için) 

Yanlisim varsa düzeltelim

@ahmetyerebakan merhabalar , elimde 1 adet amblem kamera var aracımı satmadan önce almıştım elimde kaldı.Düşünürseniz irtibata geçebilirsiniz.1200TL ye almıştım aynı fiyata bırakıyorum.

63232EA0-E362-43B2-BBB3-EAD688EAEFCF.jpeg

74763C12-BEBD-4419-B0D8-AE9452AE7F92.jpeg

97C9525D-9ECC-475D-A8CC-64761E4B1D4F.jpeg

8A9E42CB-504C-47AE-BE3E-C094AA5109D4.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt