Golf 7 GTİ Sis Soket Uymuyor

fkorkmaz

Üye
İsim
Furkan
Merhabalar, Golf 7 gti tampon aldım sislerde içinde sete dahil geldi ama söyle sorun var aracın orjinal tesisatındaki kablonun soketleri  sisin soketi ile uyumlu değil bu sorunu çözenlerden yardım bekliyorum.

Merhabalar, Golf 7 gti tampon aldım sislerde içinde sete dahil geldi ama söyle sorun var aracın orjinal tesisatındaki kablonun soketleri  sisin soketi ile uyumlu değil bu sorunu çözenlerden yardım bekliyorum.
Tamponu nereden temin ettiniz, yardımcı olmuyorlar mı?

Upvote 0
@fkorkmaz Bu kesinlikle tamponu temin eden yerle alakalı normal şartlarda soket sokete uyması gerekiyor şayet aracınizdaki sis tesisatı orjinalde yok sonradan çekilerek sis yapıldıysa uymaz daha öncede işlem gorduyse tesisat uymayabilir sizin tesisatiniz orjinal ise kesinlikle tamponu aldığınız yerle iletişim kurun...

Upvote 0
@MertHaktan Araç Highline sonradan bir işlem kesinlikle yok aldığım yerle iletişim kurdum dönüş gelmedi hala, uymamasına çok şaşırdım.

Upvote 0
@fkorkmaz Sorun sizden kaynaklı değil aldığınız yer kaynaklı olabileceğine eminim firmanın destek vereceğine inanıyorum...(orjinal tesisatınızı sakin taiwan mâl için bozmayın nacizane önerim)

Upvote 0
@MertHaktan Yok kesinlikle orjinal sistemi bozmam, hataları varsa tabi ki gidermeleri gerekiyor sonuçta ürünün arkasında durması lazım.

Upvote 0
@MertHaktan Satıcı dönüşünde Gti Soketler aynı değil tutmaz diye belirtti, Elektrikcinin uç yapmasını istedi siz aldığınızda birebir oturdu mu soketler?

Upvote 0
@fkorkmaz Ben montaj yapılırken bizzat kendim taktım tecrübeli olduğumdan ve naziklik acısından yardım etmiştim ve soket sokete direk oturmuştu kesme biçme hiçbirşey yapmadım ve orjinal sistemim çok şaşırıyorum taiwan tampon için soket yaptırmak buda artı maliyettir bunu saticiyla daha ciddi bir şekilde destek talep etmeniz ve gerekirse soketin parasini almalisiniz..

Upvote 0
@MertHaktan Sanayiden geldim şimdi soket düz şekilde oturmuyor ama tersi şeklinde oturuyor acayip bir durum ama soket yaptırmaya gerek kalmadı sorunsuz çalıştı :)

Upvote 0

Geri
Üst Alt