Golf 7 GTİ Tampon Park Sensörü Braketi

fkorkmaz

Üye
İsim
Furkan
Öncelikle herkese Merhabalar,

Golf 7 Gti tamponda park sensörlerini nasıl yerleştireceğimiz konusunda çok kararsız kaldık, Kütahya ilinde yaşıyorum burada bu tarz tamponları pek görmemişler ve takmamışlar bazı ustalar yapıştıralım diyor bazıları park sensor braketini getirirsen o braketi yapıştırır tırnaklara park sensörünü yerleştiririz dediler. Önerilerinizi bekliyorum kafam çok karışık :(  

bazıları park sensor braketini getirirsen o braketi yapıştırır tırnaklara park sensörünü yerleştiririz dediler. 
Doğrusu budur.

Park sensörü yuvaları hazır değilse, delinecekse konumuna dikkat ediniz. Alakasız yerden açmasınlar.

Yuva açılacaksa içten dışarı doğru değil, dıştan içe doğru yapılmasını tavsiye ederim. Boyada çatlamalar yada çapak kalma vb durumların önüne geçiliyor bu sayede. Hatta Kağıt bant yapıştırarak biraz daha sağlama alabilirsiniz.

Orjinal tamponun iç kısmında park sensörünün nereye denk geldiği işaretlenmiş durumda idi. O işaretin tam merkezinden ince bir matkap ucu ile dışarı doğru ufak bir nokta açılır ki dışarıdan konumu rahatça bulabilesiniz.

Gti tamponda işaretli midir?

Hiç bilmiyorum...

Ekli dosyayı görüntüle 20623Ekli dosyayı görüntüle 20624

Upvote 0
@Kysr038 Servisten bugün braketleri aldım umarım güzel bir görüntü elde ederiz.

Teşekkür ederim bu arada yardımlarınız için :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

Geri
Üst Alt