Jump to content

İlk Sahibinden 1.0TSI Highline

Recommended Posts

Merhabalar,

Yeni bir araç alma nedeniyle 2 senedir kullandığım aracımı satıyorum. araç park halinde iken hep kapalı garajda durmuştur.

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler:  2018 1.0TSI Highline DSG - Cam Tavan - Tungsten Gri - 17bin KM - AppConnect - Döşeme : Shetland yani bej renk

Boya ve değişen:  Yok - tramer 3400tl

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-golf-highline-cam-tavan-kayar-led-hayalet-873333934/detay

tarihinde ahmet306 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fiyatı haricinde güzel araç, hayırlı satışlar. Yalnız aklımı son zamanlarda kurcalayan soru, bu fiyatlara 308 gti bulunabiliyorken neden golf? Donanım daha dolu 308 gti da, performans vs cabası. Sadece merak ettim. Piyasa fena oldu cidden

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alana satana hayırlı olsun...

Maşallah araç gayet temiz...@Golf7654321 inanın hocam ilan sahibi gayet piyasa koşullarında mantıklı fiyat belirlemış 

İnanılmaz  olan tek sey gereksiz vergi yükü ve inanılmaz yükselen euro 9 tl oldu sonuçta normal dır yanı saygılarımla...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)
46 dakika önce, Musaaksoy yazdı:

Fiyatı haricinde güzel araç, hayırlı satışlar. Yalnız aklımı son zamanlarda kurcalayan soru, bu fiyatlara 308 gti bulunabiliyorken neden golf? Donanım daha dolu 308 gti da, performans vs cabası. Sadece merak ettim. Piyasa fena oldu cidden

Her türlü fiyat yorumuna v.s. açığım, ama neden 308 gti değil, tamamen arz-talep meselesi. en basitinden Golf gencinden, yaşlısına, ailesinden, tek yaşayana kadar herkese hitap ederken 308 gti daha spesifik bir kullanıcıyı hedefliyor. marka/model algısı gibi meseleler de var tabi.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1.0 tsi'lar suanda en cok yükselen golf, cünkü fiyati cok uygun kalmisti

Sifiri suan satilsa 320 bin lira gibi bir fiyati olurdu, 280 bin lira piyasa ortalamasi, ama hemen hizli sat fiyati degil, ama 1 aya kalmaz satilir, satanda pisman olur, yilbasi 300 bin lirayi görür diye tahmin ediyorum

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

Hayırlı satışlar.

İlan sitelerine bakınca piyasanın bu durumda olduğu belli oluyor. Dolayısıyla piyasa hakkında bilgi sahibi olmadan fiyat hakkında yorum yapmak doğru değil.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, 10ur yazdı:

Piyasadan bi 20 bin fazla ama olsun bugün satmazsa 1 ay sonra satar 🤣

260 bine 17 bin kmde camtavanli temiz highline bul bana yarin alayim, benim 2019 model camtavanli comfort'u 260 bine vermem

Bu ay vergi atisi olunca highline geceyim dedim, 270 bine ilana girdi-270 bin teklif ettim ama bana satmadi sonra 300 bin  yapti fiyatini, bende vazgectim (2019 model)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, krym yazdı:

1.0 tsi'lar suanda en cok yükselen golf, cünkü fiyati cok uygun kalmisti

Sifiri suan satilsa 320 bin lira gibi bir fiyati olurdu, 280 bin lira piyasa ortalamasi, ama hemen hizli sat fiyati degil, ama 1 aya kalmaz satilir, satanda pisman olur, yilbasi 300 bin lirayi görür diye tahmin ediyorum

nokta atışı olmuş, vw liste fiyatı/satış fiyatı tecrübelerime göre 1.0 highline gelse bugün cam tavan metalik renklisi 320-325bin gibi anahtar teslim olurdu. 2 yaş için 40 bin lira düşüğüne veriyorum ki baya iyi bence :)

tabi bu arada 230bine sıfır leon excellence satıldı, o varken pahalı gözükebilir ama şu an bulabilir misiniz leonu sanmıyorum.

bu matraha göre değişen vergi ve %80 ötv fiyatlamaları çok bozdu, alacağım bütün araçlar %80lik dilimde, daha geçen ay kapora verdiğim araca 40 küsür bin zam geldi, benim araç ne kadar arttı belki 20bin..

bu arada bugün vavacars'tan 270bin trink teklif aldım, (sormadan söyleyeyim expertiz sonrası fiyatı)  yani fiyat yorumlarken bu konuya dikkat :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2. El Bir golfe bu paralar çok ucuk ...(verilmez gibi hatta verilmeZ???

Ama bir gercek var ki ? 

Bu fiyatlara herkesin alışması gerekiyor.. çünkü gercekten aracın ederi bu. (Sıfır araçlara göre)... her hafta bir şanslıya çekilisle dağıtılan seat  leon Lotosu ütopya bir istisna

Şu an sarı site dahil hem alıcı hem satıcılar bir durağanlık icinde

Ekimin 25 inde bu araç bu fiyattan satılır (ilanın son günü) 265-270 gider

Milletin piyasa bağışıklıgı kazanması icin şöyle 1-1,5 ay lazım !!! 

Golf 500 binde olsa bizim millet Aşılı olduğu olduğu için hastalanmaz yenilmez vazgeçmez....saldırır yine her fiyattan (+ altın zengini çok adam türedi)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Merhabalar,
Yeni bir araç alma nedeniyle 2 senedir kullandığım aracımı satıyorum. araç park halinde iken hep kapalı garajda durmuştur.
ARAÇ BİLGİLERİ
Genel bilgiler:  2018 1.0TSI Highline DSG - Cam Tavan - Tungsten Gri - 17bin KM - AppConnect - Döşeme : Shetland yani bej renk
Boya ve değişen:  Yok - tramer 3400tl
Fiyat: 280bin TL
FOTOĞRAFLAR:
car2.thumb.jpg.75cf2edbc7c621b4eb91e6b2d80da83a.jpgcar1.thumb.jpg.e3b82de0f353d2941204bc536417c849.jpg

Hocam yeni araba mı aldınız alacak mısınız? Aldıysanız ne aldınız? merakımı bağışlayın lütfen. Fiyatınız gayet makul Sarı sitede bu fiyatlarda ilanlar var.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...
Gönderildi: (düzenlendi)

Güncel 290bin :),

şu ara ikinci el piyasası feci yavaşlamış durumda, daha önce kapora verip yanlış bir kararla vazgeçtiğim C5 Aircrossa 10 günde tam 30bin tl zam geldi, bizim araçların piyasası ise yerinde sayıyor. ( bu arada 406 bin teklif aldığım highline tiguan'dan da vazgeçtim, vw makyajlı kasada donanım kısması v.s. imaj kaybettirdi gözümde)

Ben artık araç değişimi için Golf 8 in gelmesini beklemeye karar verdim, Golf8 geldiğinde benzer bir donanımdaki aracın  en az 350-400  aralığında olacağını tahmin ediyorum. ikinci el piyasası er geç sıfırı takip edecektir.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
26 dakika önce, ahmet306 yazdı:

Güncel 290bin :),

şu ara ikinci el piyasası feci yavaşlamış durumda, daha önce kapora verip yanlış bir kararla vazgeçtiğim C5 Aircrossa 10 günde tam 30bin tl zam geldi, bizim araçların piyasası ise yerinde sayıyor. ( bu arada 406 bin teklif aldığım highline tiguan'dan da vazgeçtim, vw makyajlı kasada donanım kısması v.s. imaj kaybettirdi gözümde)

Ben artık araç değişimi için Golf 8 in gelmesini beklemeye karar verdim, Golf8 geldiğinde benzer bir donanımdaki aracın  en az 350-400  aralığında olacağını tahmin ediyorum. ikinci el piyasası er geç sıfırı takip edecektir.

Hocam fiyat çok uygun. Size tavsiyem, bir Discover Pro bir de Durban Jant ekleyin, en az 345 bin TL yazın. Sizin aracın piyasadakilerden ne eksiği var?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En son 275e kadar teklif aldim, 280 altini kesinlikle dusunmuyordum ne yapsam bilemedim simdi??

alacagim araclarin ya stogu bitti(tiguan highline), ya da fiyati artti(c5a) En sonunda iki cocukla Golfe binmeye devam edecegim gibi gozukuyor. :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

278bin oldu. 2 bin lira için anlaşamadık :) ya da belki almaya niyeti yoktu bilmiyorum.

yalnız ben bu konuyu açtığımda nispeten pahalı sayılırdı fiyatı, şimdi ilanlar arasında ortalama altı kalıyor. muhtemelen 1-2 ay sonra bu fiyatlar ucuz denecek. (malum euro 9,5 lira oldu.)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@ahmet306 

On 9/23/2020 at 11:36 PM, ahmet306 yazdı:

@Musdi Aslında Tiguan Highline için kapora vermiştim fakat ötv artışı sonrası bütceyi iyice zorlayacağı için c5 aircross'a yöneldim gibi, bir iki güne netleştireceğim hangisi olduğuna.

Merhaba hocam, c5 aircross un ncapten 4 yıldız alması konusunda düşünceleriniz nelerdir, ben de yeni vergilendirmelerden önce düşünmüştüm, ciddi araştırmıştım bir çok iyi yanı var çocuklu aileler için çok başarılı buldum ama bu ncap sonucu soğumama neden olmuştu. Aslında yetişkin ve çocuk yolcu puanları makul bir seviyede, yetişkin yolcu 90 ve üstü beklerdim açıkçası ama, genel puanlamada 4 yıldız alabilmiş, buna takılmalı mıyız onu da tam olarak bilemiyorum ama çocuk koltuğu bile alırken ncape bakıyoruz sonuçta :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 26.10.2020 at 1:54 PM, ahmet306 yazdı:

278bin oldu. 2 bin lira için anlaşamadık :) ya da belki almaya niyeti yoktu bilmiyorum.

yalnız ben bu konuyu açtığımda nispeten pahalı sayılırdı fiyatı, şimdi ilanlar arasında ortalama altı kalıyor. muhtemelen 1-2 ay sonra bu fiyatlar ucuz denecek. (malum euro 9,5 lira oldu.)

Yilbasi 300-310 bin lira, biraz sabir :) Damat Berat Pasa sagolsun, Tiguan'i da seneye 1 milyona alirsiniz, dert etmeyin :D (1 sene önce 250 bin liralik tiguan icin seneye 500 bin lira deseydik kimse inanmazdi) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Yilbasi 300-310 bin lira, biraz sabir Damat Berat Pasa sagolsun, Tiguan'i da seneye 1 milyona alirsiniz, dert etmeyin  (1 sene önce 250 bin liralik tiguan icin seneye 500 bin lira deseydik kimse inanmazdi) 

Tabi şimdi herkes bir Golfü olsun ister bir tiguanı olsun ister, herkesin de alabileceği şeyler değil elbette bunlar !

Sent from my iPhone using Tapatalk
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
21 saat önce, golfiano yazdı:

@ahmet306 

Merhaba hocam, c5 aircross un ncapten 4 yıldız alması konusunda düşünceleriniz nelerdir, ben de yeni vergilendirmelerden önce düşünmüştüm, ciddi araştırmıştım bir çok iyi yanı var çocuklu aileler için çok başarılı buldum ama bu ncap sonucu soğumama neden olmuştu. Aslında yetişkin ve çocuk yolcu puanları makul bir seviyede, yetişkin yolcu 90 ve üstü beklerdim açıkçası ama, genel puanlamada 4 yıldız alabilmiş, buna takılmalı mıyız onu da tam olarak bilemiyorum ama çocuk koltuğu bile alırken ncape bakıyoruz sonuçta :)

Merhabalar,

haklısınız, fakat şöyle bir durum var C5A safety pack ile 5 yıldız almış (yine de yetişkin yolcu tiguana göre düşük evet)

bildiğim kadarıyla shine paket C5a aktif güvenlik ekipmanları ile geliyor(aktif çarpışma önleyici, yaya v.s.) tiguan da ise en üst donanımda dahi aktif güvenlik ekipmanları yok Türkiye'de. hatta makyajlı kasa ile bekledim onda da gelmedi ( yılbaşından sonra gelecekmiş artık fiyatı 500+ olur)

bu durumda C5A güvenlik konusunda çok soru işareti oluşturmuyor, C5A'nın bence asıl düşünülmesi gereken konusu ileride oluşabilecek kalite ve ikinci el fiyatı sorunu.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...