Jurvalandık amaaa!!!

@Ümit Akkaya teşekkürler ben 5,5bin tl ye mal ettim. Piyasada ikinci eli olmadığından 6,5-8bin tl arası gidiyor. Biz dost işi yaptık.

@AhmetCakmakteşekkürler hocam

@Negatiwe teşekkürler hocam zaten birazda sizden esinlenerek aldım jantları daha önce foto atmıştınız bana fikir oldu :)  
Rica ederim hocam güzel günlerde kazasız belasız sürüşler. Forumun amacı da bu olsa gerek, bunun için buradayız. @AhmetCakmak

Ben de iki hafta önce jurva jant lastik takımını forumdan bir arkadaşa satmıştım ama kendisi çok aktif yazmıyor sanırım. Bana dediği şu olmuştu; abi sarı site çakal dolu özellikle forumdan seni bildiğim için geldim dedi. Şimdi senin aracını gören Golf sahipleri jurva için plan yapacaktır.

@ZaGani teşekkürler hocam

@DermanAluc fikriniz için teşekkürler daha önce eibach kullanıyordum. Güzel fakat ben fazla düşürmeyi istemiyorum. 1.5-2cm bana uygun olacak.

@Negatiwe kesinlikle hocam. Sebring ve jurva bunlar nadir jantlar. Allah herkese nasip etsin.

[mention=11839]HONEY[/mention] teşekkürler bülent hocam baklava yok mu [emoji4] 
Gizli listedesin

El altindan tahsil edecegim senden

Hayırlı olsun. Kaldırımlara dikkat edin, sürtmelerden uzak olsun inşallah. 

Yay içinde umarım istediğinizi bulursunuz.

@tuncer_2632 Jantlar harika. Atlantik mavi benim araçta lakin Jurva ara ki bulasın..

Fiyatı da çook iyi gelmiş, sizdeki dijon jant üzeri mi 5500tl ödediniz acaba? 

@tuncer_2632 Hayırlı olsun hocam, Pretoria’dan sonra Golf’e en çok yakıştırdığım ikinci jant Jurva ve bu renkle uyumu çok iyi, güle güle kazasız kullanın inşallah.

Bu süreçte Pretoria araştırmalarınızın sonucu ne oldu? Temizinden iyi bir 19” Gun Metal Proteria bulursam almayı düşünüyorum. 

@tuncer_2632hocam çok yakışmış, kazasız belasız sürüşler dilerim ,  nazarlığı eksik etmeyin

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Musaaksoy haklısınız biraz öyle oldu teşekkürler

@Aliiii haklısınız hocam bu jantlarda diğerlerine göre daha dikkat etmek lazım. Yayları buldum gibi araştırmalar devam ediyor teşekkürler

@33hasan33 teşekkür ederim hocam :)  @tiesay yok hocam jant lastik 5500 tl ye geldi. 
@yunusaktas91 teşekkür ederim hocam. 19”pretoria günmetal jantlar piyasada çok lakin takanların çoğu arabayı haftada bir belkide iki haftada bir zevk için biniyor. Sürekli binenler insanlara sorduğumda sakın bulaşma sana göre değil dedi. Ben her gün işe gidip geliyorum. Ama zevkine ayda yılda bir binsem arabaya takardım.

@Seastar76 teşekkürederim hocam Allaha sizlere daha güzelini nasip etsin inşallah :)  

hayırlı olsun hocam biraz basılı dursa 10 numara olacakmış. her torsiyonlu yay her araca olsa da yükseklik farkı oluyor hocam dikkat edin parça numaralarının hepsi aynı ama sondaki harfler farklı. 

@seferhasdemir teşekkürler hocam. yay konusunu bakıyorum hala özellikle fr yaylarına. bulunca deneyeceğiz artık. benim araca uygun yay bulmam için aynı motor manuel vites 18" jant opsiyonu ile alınmış bir araçtan sökülmesi gerekiyor. Bu da neredeyse imkansız gibi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt