Bi xenon farda. Kisa farlar ve halojenin ayni anda yanmasi

ylmzctn28

Yeni Üye
İsim
Yilmaz
Selam arkadaslar arac golf 7 aracta bi xenon far bulunuyor. Gunduzler halojen yaniyor yani icteki. Aksam da kisafarlar yaniyor disdaki. Benim sorum ikisi de ayni anda yanar mi? Gece gunduz ikisi de yansin istiyorum. Kodlama hakkinda bilgi verirMisiniz tesekkurler simdiden

2810625B-7AA3-41E0-86F8-238EC39408B1.png

Hocam forumda kodlaması olması lazım. Gündüz farı ampülünün park lambası olarak kodlanması ile istediğiniz gerçekleşecektir. Gece gündüz açık kalması açısından da farı sürekli açık konumda kullanırsanız olacaktır. Tabi dilerseniz kısalar+parkları da gündüz farı gibi kodlayarak da yapılabilir ama bence far anahtarından direk açıp kapatmak halletmek daha pratik :)

Super bu kodlamayi yapinca Auto konumdayken aksamlari,  gunduz fari ve kisa far mi yanicak? Yoksa gunduzde yanicakmi ben sabah aksam ikisi de yansin istiyorum hatta sisler kisalar

ve gunduzler dwvamli yansin istiyorum oyle

bi imkan varmidir?

Super bu kodlamayi yapinca Auto konumdayken aksamlari,  gunduz fari ve kisa far mi yanicak? Yoksa gunduzde yanicakmi ben sabah aksam ikisi de yansin istiyorum hatta sisler kisalar

bi imkan varmidir?
evet hocam akşamları kısalar ve gündüz farları birlikte yanıyor ama eğer xenon ise farlarınız led takmanızı tavsiye ederim, birisi sarı birisi beyaz hoş durmuyor. Sabah akşam ikisi bir yansın isterseniz auto konumda olmaz normal kısa konumuna almanız gerekiyor. Bununla ilgili bir kodlama da var mıdır bilemiyorum.

@strayder Eyvallah sagolasin sisleride yakabiliyormuyuz peki bilin varmi?

bi imkan varmidir?

@strayder Eyvallah sagolasin sisleride yakabiliyormuyuz peki bilin varmi?

bi imkan varmidir?
hocam bu kodlamayı yapınca söylediğiniz gibi auto konumdayken araç kendi kendine kısaları açtığı zaman hem kısalar hem de gündüzler yanacak. Diğer türlü olan kodlamadan bilgim yok.

Selam arkadaslar arac golf 7 aracta bi xenon far bulunuyor. Gunduzler halojen yaniyor yani icteki. Aksam da kisafarlar yaniyor disdaki. Benim sorum ikisi de ayni anda yanar mi? Gece gunduz ikisi de yansin istiyorum. Kodlama hakkinda bilgi verirMisiniz tesekkurler simdiden

Ekli dosyayı görüntüle 37929
Merhaba benim aracımda gündüz farı park modunda ve kısalarla birlikte yanıyor. Ben sadece park modunda yanmasını istiyorum rica etsem sizdeki kodu iletebilir misiniz ?

Geri
Üst Alt