Makyajlı kasa GOLF 6.5" ekranlarda (Midline Plus-Comfortline) Ambians Aydınlatma ve Kişiselleştirme işi Tamamdır

uranusgrey_golf

Katılımcı Üye

İsim
Furkan
Orjinal 6.5" ekranların değeri şimdi daha çok bilinir :)  Hem ambians hem Kişiselleştirme özelliklerini tamamen entegre ettim ve 2-3 gündür gözlemliyorum sorunsuz çalışıyor. Araç 2 anahtara göre farklı şekilde davranıyor A anahtarını ve menü ayarları ayrı kaydediyor B anahtarını ve menü ayarlarını farklı.

Baklava listesinin tepesine adım yazılsın  B) :p

WhatsApp Image 2020-09-22 at 02.17.17.jpeg

WhatsApp Image 2020-09-22 at 02.17.16 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-22 at 02.17.16.jpeg

WhatsApp Image 2020-09-22 at 02.17.15 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-22 at 02.17.15.jpeg

WhatsApp Image 2020-09-22 at 02.17.14.jpeg

WhatsApp Image 2020-09-22 at 02.17.13.jpeg

WhatsApp Image 2020-09-10 at 12.53.44.jpeg

Mıb taktırdım fakat ambians aydınlatma siyah geliyor kodlamamı yanlış acaba@uranusgrey_golf 

Ekli dosyayı görüntüle 37892
Evet bende de böyleydi eksik olursa böyle oluyor. Renkleri ekleyin siz ekledikçe tek tek gelecek mesela 2 tane ekleyince solda 1 renk sağda 1 renk olacak ekledikçe bu kısım dolacak. Tüm renkleri ekleyin sonra reset atın her renkten sonra resete gerek yok. KODU atayım tekrar bir bak eksik varmı diye. Özelden attım.

@uranusgrey_golf hocam bu kisisellestirme ne gibi kolaylik sagliyor acaba? Sadece ekran renkleri mi degisiyor? Farkli kullanici tanimlama dusundugum kadariyla otomatik koltuk ayari, ayna ayari, direksiyon ayari olursa guzel olur gibime geldi. Acaba unuttugum birseyler mi var? Teşekkürler.

@uranusgrey_golf hocam bu kisisellestirme ne gibi kolaylik sagliyor acaba? Sadece ekran renkleri mi degisiyor? Farkli kullanici tanimlama dusundugum kadariyla otomatik koltuk ayari, ayna ayari, direksiyon ayari olursa guzel olur gibime geldi. Acaba unuttugum birseyler mi var? Teşekkürler.
Radyo logolarını yüklüyor. Tüm ışık ayarlarını açma kapama ayarlarını profillere atıyor kaydediyor. Aynı aracı hem sizin hem eşinizin veya kızınızın kullandığı bir senaryoyu düşünebilirsiniz. Vale modu bile var Misafir de hız limiti sınırlaması yapılabilir. Araç 50km hızı geçmez yani kodlamanın sonu yok 👍

+Klima profilinide kaydediyor (düşük-orta-kuvvetli) ancak bunun için dijital klima lazım bende mevcuttu yaptım oldu.

Radyo logolarını yüklüyor. Tüm ışık ayarlarını açma kapama ayarlarını profillere atıyor kaydediyor. Aynı aracı hem sizin hem eşinizin veya kızınızın kullandığı bir senaryoyu düşünebilirsiniz. Vale modu bile var Misafir de hız limiti sınırlaması yapılabilir. Araç 50km hızı geçmez yani kodlamanın sonu yok [emoji106]
Radyo logosu yuklenmiyor diye biliyorum bu cihazda

Radyo frekansi demek istedin sanirim

Logolari cozersen muhteşem olur

Pardon eve radyo istasyonlarını demek istedim. Logo işini aslında koyar ekranda her renk var. VW sitesinde radio_station_database diye bir güncelleme var o işi çözüyorda akıllı VW güncellemeyi kaldırmış indir diyince sayfa hata veriyor. Ekranın Developer menüsünü açtım orada bile ekran görüntüsü alma / resim açma özellikleri var. Logoyu hayli hayli açar

Elinize sağlık, benim merak ettiğim bir şey var. Epey baktım bu kapıdaki ambians ışıklarını kırmızıya çevirenler var ama yöntemine doğru düzgün rastlayamadım. 7 kasada kapıdaki şerit rgb midir bilen var mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt