Kayar led icin gerekli kablajlar neler?

ZaGani

Katılımcı Üye

İsim
oguz
Arkadaşlar merhaba, golf 7 için orijinal 7.5 kasaya ait kayar ledlerden aldım. Simdi bildigim kadariyla bcm den bi hat cekilmesi gerekiyor. Ayrica bagaj kapagina da hat gidecek. Bunun icin gerekli kablo tesisatini temin etmek istiyorum. Bilen arkadaslar bana konektor kablo vs. Konusunda yardimci olabilirlerse sevinirim.

Üstadlar görseldeki tablo demetini aldım. Fakat, bildiğim kadarıyla  golf 7 icin bcm den dinamik stoplara da kablo cekilmesi gerekiyor. Bu set icerisinde o kablolar yok. Uygun kablo hangisidir? Uygun pin hangisidir? Yanlis tesisat ile iş yapmayayım. Bu işe bulaştık düzgün olsun :)   Bu konuda tecrubeli arkadaslarin yardimina ihtiyacım var. İyi forumlar.

4A0ACB56-CB55-4B42-91EC-E667F851C829.png

Bu tarz tesisat islemleri için hangi capta nasil bir kablo almak gerekir? 

@ZaGani hayırlı olsun Güle güle kullanın kaça aldınız stoplar

Fiyat normal hocam. Magnetti marelli marka bu stoplar. Orijinal oldugu iddia ediliyor. Yanlis yonlendirmeyim sizi

[mention=4688]bunyamin81[/mention] hangi avek?
Esenler
3b10ab76f9289dad620afb3a4237b5a9.jpg

Avek'deki fiyat inanılmaz ucuz. Şu an iskontosuz servis fiyatı (Set halinde):

VOLKSWAGEN   5G1052200C   STOP-LAMBASİ-SETİ   5210,99 TL

Bunun kablolaması var, soketleri var vs. Daha önce yaşanmıştı, servis Çin üretimi kayar led stoplar satıyordu (Servis aftermarket ürün satar mı demeyin, satıyor. Daha önce örnekleri var forumda arayıp bulabilirsiniz). Acaba öyle mi diye aklımda soru işaretleri vardı ki zaten kalmamış ürün. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bugün aradım avek ile görüştüm, son 1 adet vardı o da satıldı dedi yedek parça çalışanı. Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyelim :)

Geri
Üst Alt