Comfortline Araca Bluetooth Destekli Orjinal Media

lobs

Yeni Üye
İsim
Naim
Herkese selamlar,

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Öncelikle buna benzer çok fazla konu var biliyorum fakat hiç birinde benim sorularıma cevap bulamadım.

Aracım 2014 Comfortline 1.2 TSI. Aracımda Işık ve Konfort paket var.

Direksiyonumda tüm fonksiyonel tuşlar mevcut. Tavanda gözlük koyma yerinin üstünde sağ ve solda hoparlör çıkışı gibi alanlar var.

Sorularım şu;

1. Çıkma 5" Bluetooth (ÇİNLİ OLMAYAN) destekli bir cihaz var mı?
  2. Nereden temin edebilirim ortalama fiyatlar nedir?
  3. Mikrofon için tesisat çekmek gerekir mi? Nereden temin edebilirim ve montajı zor mu?
  4. Bileşen koruma sorunu olur mu? Olursa nerede bileşen kaldırma yaptırabilirim?

Aramıza hoşgeldin :)) 5-5 buçuk gözden çıkarmanı tavsiye ederim :))

connectivy paketli 5" ekran takabilirsiniz. Tavana mikrofon çekmek zorundasınız. Bileşen korumada kaldırılacak

benim aracımdan 5” bluetoothlu orijinal medya vardı. Çin carplayli cihaz takınca o boşta kaldı. Ama aracın orijinal parçalarını elimde tutmaya çalışıyorum.öyle olmasa satmayı düşünürdüm... sanırım satanlar var ama sarı sitede hocam

@lobs Merhaba orjinal golf 7.5 comfort ekranını ve ünitesini satacağım ilana satılık kısmına ilanı koydum.

@Tanju1616 biraz araştırınca 7.5'ler daha mantıklı gelmeye başladı fakat bunları ünitesiz soket sokete uyumlu versiyonu var. Ünitesiz olan modelden arıyorum teşekkürler.

@Tanju1616 biraz araştırınca 7.5'ler daha mantıklı gelmeye başladı fakat bunları ünitesiz soket sokete uyumlu versiyonu var. Ünitesiz olan modelden arıyorum teşekkürler.
7.5 comfort ekranı ünitesiz yani torpidoya birşey takmıyorsunuz. Ve o ekranda o kadar çok özellik açılabiliyorki tek tek anlatmaya kalksam vakit yetmez. Ekran görüntüsü bile kaydediyor USB içerisine 😂👍

benim aracımdan 5” bluetoothlu orijinal medya vardı. Çin carplayli cihaz takınca o boşta kaldı. Ama aracın orijinal parçalarını elimde tutmaya çalışıyorum.öyle olmasa satmayı düşünürdüm... sanırım satanlar var ama sarı sitede hocam
Muhammed hocam konu dışı olacak ama ben de sizin gibi bluetooth'lu 5 inç cihazdan android auto'lu 6.5 inç cihaza geçiş yaptım, Montajı yaptırırken ön aydınlatma bölgesindeki mikrofonu iptal ettirdiniz mi ?

Muhammed hocam konu dışı olacak ama ben de sizin gibi bluetooth'lu 5 inç cihazdan android auto'lu 6.5 inç cihaza geçiş yaptım, Montajı yaptırırken ön aydınlatma bölgesindeki mikrofonu iptal ettirdiniz mi ?
ben de öyle yaptım hocam eko yapıyor telefonla konuşurken onun için mi soruyorsunuz?

@uranusgrey_golf hocam 2017 sonrası tüm 6,5 inç ekranlar ünitesiz oluyor herhalde? bluetooth'lu 2016 midline plus aracıma orijinal 7.5 ekranı çok masraflı ve çok uğraştırmadan olacağını bilsem hiç Çin işine girmeyebilirdim. yeni öğreniyorum bunu. Çin cihazların genel kalitesi ne kadar iyi olsa da rijinal gibi olmuyor, bir uyumsuzluk hissi oluyor.

@strayder evet hocam, yazılımda sorun yaşamamak adına bu cihaz konusunda deneyimine güvendiğim Ersin Çakır'dan aldım cihazı, mikrofonu iptal etmeyi unutmuşuz. Android auto görüşmelerinde echo oluyor biliyordum ama test derken bluetooth da da echo olunca tepe mikrofonunu hatırladım  :)  siz de bluetooth görüşmelerinde echo sorunu yaşıyor musunuz? emin olursam müsait vakitte onu da iptal ettireceğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@uranusgrey_golf dogru hocam ama 2017 den sonra unitesiz oldu diye biliyorum. Forumda satan arkadaşin ki üniteli.
Onun aracı comfort olduğundan ünite hazır koyuluyor ama Siz 7.5 sahibi Midline plus üyesi RCD330 veya RCD520 taktırırsa çıkan multimediayı hemen kapın ünitesiz direk takarsınız.

7.5 comfort medialarinin hepsinde ünite ekran arkasında, torpidoda olan cihaz sadece cd okuyucu 

Geri
Üst Alt