Golf 7 Camdaki Kireçlenme

10ur

Üye
İsim
Onur
Merhaba arkadaşlar. Aracımın sol 2 camında kireçlenme izi var dalgalı duruyor bunun bir ilacı var Mıdır silme vs geçirmiyor. 

ev tipi cam silme sıvıları yada sirkeli su kullanıyorum, genelde başarılı oluyor.

cam filmi yaptırdıgım yerdeki usta beyaz pasta önerdi, hatta zorla kendisi pastaladı.

izler gitti ama bu pasta işi aklıma yatmadı. sonuçta aşındırıcı. leke gider çizikler kalır.

Upvote 0
Kireç birikimleri bazik olduğu için çözme amacıyla sirke kullanımı bir nebze  fayda sağlayabiliyor ancak birikim çoksa maalesef sirke de çözüm olmamakta. Bunun için polisaj makinasında pasta en hızlı ve kesin çözüm oluyor. 

Upvote 0
@10ur hocam merhaba, camlardaki kireç lekeleri için 3D Eraser isimli ürünü başarılıdır. Şu an piyasada bulunması zor. Polisaj işlemidd yapılıyor fakat meşakatli.

3D Eraser için video bırakıyorum..

Upvote 0
4 saat önce, niklaus yazdı:

@10ur hocam merhaba, camlardaki kireç lekeleri için 3D Eraser isimli ürünü başarılıdır. Şu an piyasada bulunması zor. Polisaj işlemidd yapılıyor fakat meşakatli.

3D Eraser için video bırakıyorum..

3D eraser kiriç lekelerin gayet başarılı sonuçlar veriyor ancak uygulama yapılırken çok dikkat etmek gerekiyor., en ufak hata veya dikkatsizlikte geri dönüşü olmayan üzücü sonuçlar verebiliyor

Upvote 0

Geri
Üst Alt