Jump to content

1.2/1.4 tsi Uyumlu İskender Exhaust Yapımı Komple Egzoz Sistemi

Recommended Posts

Ürün Adı:  1.2/1.4 tsi Uyumlu İskender Exhaust Yapımı Komple Egzoz Sistemi

Detaylar:  

Herkese selamlar. Aracımın muayenesi geldiği için 2-3(detay aşağıdadır) yıldır takılı egzoz sistemimi söktürdüm. 1 aya da stajım bitecek ve İnşallah avukatlık mesleğine atılacağım. Hatırlayan forumdaşlar olacaktır. Adliyelerde yahut büroda aracın daha fazla dikkat çekmesini istemiyorum.

Sistem Stgx Downpipe(İskender Exhaust’ta flexpipe takılmıştır) + 60 mm krom ara borular + Orijinal varex + 90mm egzoz uçlarından oluşmaktadır. Downpipe 3 yıldır, krom borular ve varex ise 2 yıldır kullanılmaktadır. İşbu ilandaki ürünler 0 alınmış ve sadece tarafımca kullanılmıştır. Sistem direkt sök tak halindedir. Bunun yanında daha tok bir ses isteyenler için daha önceden yine İskender Usta’dan aldığım spor susturucuyu da fotoğraflara ekliyorum. Spor susturucu tam emin olmamakla beraber 6 ay- 1 sene arası kullanılmıştır. Ardından onu söktürüp Varex’e geçmiştim sürekli sesli kullanmamak için. İlgili spor susturucu sök tak sisteme dahil değildir. Ek işlem ile takılması gerekecektir. Fiyata spor susturucu da dahildir. 

Not:

1) Kumanda aracılığıyla Varex’in valfini kapatsanız dahi çok ufak da olsa egzoz sesi gelmektedir. Bu ses sizi rahatsız etmez zira stok sesinden neredeyse farksızdır içeri aldığı ses olarak fakat çevirmelerde problem yaratabilir. Önerim spor susturucuyu da taktırmanızdır. Ses toklaşacak ve çevirmelerde problem yaşama ihtimaliniz iyice azalacaktır. 

2) Ürün ambalajlanmış bir şekilde işyeri min deposunda beklemektedir.

3) Önceliğim ilgi olması dahilinde forumdaşlarımızın istifade etmesidir. Sahibinden’de ilan açılmamıştır.

Fiyat:  2600₺

Fotoğraf:  

A55ED552-E277-46F6-9267-FD53CD6A5D98.png

4C2B69DC-E9C0-4DD0-897C-6E22F03DD007.jpeg

C016F225-5748-472B-A2A4-369545563C54.png

DEAD108A-3513-43AA-91EB-A7EFBA361B54.png

F84F897B-6D7A-4EE7-8A50-4DBCCA37C505.png

B56DE1FB-A346-47FB-99E7-0DB90B6CC119.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 weeks later...

yaptırılan yer en kaliteli mekan malzemlerde kaliteli hayırlı satışlar...

sonuçta sen sistemi kullandın sana şunu sorayım, arka son susturucu kalacak ve orta sökülüp spor tüp deniyor herhalde tam bilemiyorum şöyle tatlı bir homurdanma verirmi yasakları delmeden...

tarihinde metinkar tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 20.09.2020 at 1:09 PM, Mete45 yazdı:

Ürün Adı:  1.2/1.4 tsi Uyumlu İskender Exhaust Yapımı Komple Egzoz Sistemi

Detaylar:  

Herkese selamlar. Aracımın muayenesi geldiği için 2-3(detay aşağıdadır) yıldır takılı egzoz sistemimi söktürdüm. 1 aya da stajım bitecek ve İnşallah avukatlık mesleğine atılacağım. Hatırlayan forumdaşlar olacaktır. Adliyelerde yahut büroda aracın daha fazla dikkat çekmesini istemiyorum.

Sistem Stgx Downpipe(İskender Exhaust’ta flexpipe takılmıştır) + 60 mm krom ara borular + Orijinal varex + 90mm egzoz uçlarından oluşmaktadır. Downpipe 3 yıldır, krom borular ve varex ise 2 yıldır kullanılmaktadır. İşbu ilandaki ürünler 0 alınmış ve sadece tarafımca kullanılmıştır. Sistem direkt sök tak halindedir. Bunun yanında daha tok bir ses isteyenler için daha önceden yine İskender Usta’dan aldığım spor susturucuyu da fotoğraflara ekliyorum. Spor susturucu tam emin olmamakla beraber 6 ay- 1 sene arası kullanılmıştır. Ardından onu söktürüp Varex’e geçmiştim sürekli sesli kullanmamak için. İlgili spor susturucu sök tak sisteme dahil değildir. Ek işlem ile takılması gerekecektir. Fiyata spor susturucu da dahildir. 

Not:

1) Kumanda aracılığıyla Varex’in valfini kapatsanız dahi çok ufak da olsa egzoz sesi gelmektedir. Bu ses sizi rahatsız etmez zira stok sesinden neredeyse farksızdır içeri aldığı ses olarak fakat çevirmelerde problem yaratabilir. Önerim spor susturucuyu da taktırmanızdır. Ses toklaşacak ve çevirmelerde problem yaşama ihtimaliniz iyice azalacaktır. 

2) Ürün ambalajlanmış bir şekilde işyeri min deposunda beklemektedir.

3) Önceliğim ilgi olması dahilinde forumdaşlarımızın istifade etmesidir. Sahibinden’de ilan açılmamıştır.

Fiyat:  2600₺

Fotoğraf:  

A55ED552-E277-46F6-9267-FD53CD6A5D98.png

4C2B69DC-E9C0-4DD0-897C-6E22F03DD007.jpeg

C016F225-5748-472B-A2A4-369545563C54.png

DEAD108A-3513-43AA-91EB-A7EFBA361B54.png

F84F897B-6D7A-4EE7-8A50-4DBCCA37C505.png

B56DE1FB-A346-47FB-99E7-0DB90B6CC119.jpeg

Meslek hayatınız hayırlı olsun hocam. Bu saatten sonra size passat yakışır. :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@metinkar Metin Bey merhaba,

Öncelikle teşekkür ederim. Tatlı bir homurdanma alırsınız ama yasaya aykırı çünkü araçta yapılan teknik değişiklik gürültüye neden açıyor. Yapabileceğiniz hiçbir savunma mevcut değil. Çevirmeyi yapan memur arkadaşın insafına kalmış durum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: oguzerkoc
      Aracıma bi xenon far çizgisi ile aynı hizada olması için higline panjur taktım. O yüzden logosu olmayan bu panjur satılık herhangi bir sorunu yoktur
      Foruma özel 140 TL istiyorum

• Yazan: Furkanalkis
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel bilgiler: 2017 model, 1.0 TSİ DSG comfortline, 83 binde. Aracın km si genel olarak uzun yolda yaptım 2 kere İzmir, 2 kere çanakkaleye gittim bu yaz.
      Üzerimdeki lastikleri 5 ay önce sıfır olarak aldım. Bakımını 4 bin km önce yaptım. Muayenesi 2 hafta önce yapıldı.
      Boya,değişen, tramer yoktur. Sol ön çamurlukta boyasız göçük düzeltme yapılmıştı ben aldığım da hatasız olduğu için boyatmak istemedim. 
      Aracı inşallah yeni BMW 4 serisi alıcağım için satıyorum. Aktif olarak kullandığım diğer aracım olan BMW 4 Cabrio aracımı da satıyorum, onun için de ilgilenen olursa yardımcı olurum. Kısacası 2 aracı satıp tek araca geçeceğim.

Fiyat: 229.000 TL

• Yazan: Kemal007
      Herkese selamlar sonunda şu 15 inç jantlardan kurtuluyorum ama acil jant lazım  @HONEY hocam gibi ben de dijonculardanım ama o kadar para veremem veren olursa da alırız uyguna orası ayrı 😉dover jant yorumlarınızı bekliyorum çünkü ancak kendi jantımı satınca onu alabilirim. Saygılar herkese
    • Yazan: emany
      Merhabalar,
      Aracımı hayırlı bir işten dolayı satıyorum. İlgilenenler ile konuşabiliriz. Alıcısına şimdiden hayırlısı olsun.
      Buradan veya aşağıdaki linkteki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
      https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-izmir-den-sami-sezer-e-opsiyonlanmistir-830249240/detay/
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel bilgiler:  
      Aracım 1.4 TSI 2015 model olup en full olan Highline pakete ilave opsiyon olarak “Panaromik Cam Tavan (Sunroof)” bulunmaktadır. Manuel vitestir.
      Aracın 2. sahibiyim. Aracı 1 yaşındayken 8000 km’de almıştım. Şu anda 48*** km'dedir. Her yıl bakımları km’si dolmadan yaptırılmıştır. Stepne hiç kullanılmamıştır. Aracın orijinal jantları ile aynı 17 inc dijon jant stepne mevcuttur. Tertemizdir. Yedek anahtarı ve kitapçıkları mevcuttur. Muayene Mart ayında yapılmış ve kusursuz geçmiştir.
      Yakın zamanda detaylı iç temizlik yapılmıştır. İçinde sigara içilmemiştir. Çalışmayan aksamı yoktur. Araç 2015’de Doğuş otodan alınırken folyo koruma (kaput, kapı eşikleri, bagaj eşiği, yan aynalar) yapılmıştır. Detaylı iç temizlik yapılırken folyo koruma işlevini yitirdiğinden söktürülmüştür. 
      Aracın 2 küçük kazası bulunmaktadır. Biri sol arka çamurluktadır. AVM kapalı otoparkında kolona sürtülmüştür. Kaskodan yapılmıştır. Düzeltilip sol arka çamurluk ve sol arka kapının yarısı boyanmıştır. Bundan dolayı 1400 TL tramer çıkmaktadır. İkinci kazası da sağ arka çamurluktadır. Boyasız göçük düzeltme ile yapılmıştır. Harici hatasızdır. Kaza resimleri mevcuttur. Zaten küçük kazalar olduğunu göreceksiniz.
      Boya ve değişen:  Sol arka çamurluk ve sol arka kapı (lokal) boyalı
      Fiyat: 157.900 TL
      FOTOĞRAFLAR:

• Yeni Oluştur...