Değerli Forum Üyeleri Sizce Hangisi ?

@vsoner milletin göstereceği sahte itibar falan bunlar hikaye hocam. Halojen farlı golf 7 aracımda selektör attığımda yol alamadıktan sonra LED farlara bakmaya başladım aldım vs. Daha sonra arkadaşımın 320i ed aracına bindim, binerken selektör nasıl iyi mi demiştim, gerek olmuyor dedi, nasıl diye sordum anlarsın dedi. Cidden anladım. Yavaş gitsen dahi önünde araç durmuyor, yol veriyorlar. Ayrıca belliki arkadaş genç birisi. Ortam yapmak isteyebilir. Emin olun golf r dan çok kişi anlamıyor ama Mercedes amblemi bile yeter bir mekana gittiği zaman. Ha istenilen şeyler bunlar değil de hız ve güç ise golf r çok güzel araç ama geri kalan her şey için Mercedes 

Benimde oyum 180 Coupe AMG'ye. 

Biraz alıcının ne beklediği önemli, nasıl kullanacağı önemli vs. Hayalleri F30 40. yıl olan biri olarak düşününce  bende tercih AMG olmalı. 

Böyle bakış açısına 

Golf R gibi bir ceylan varken kağnı gibi bir mercedese hiç dönüp bakmam bile. Milletin sana göstereceği sahte itibar senin için çok mu önemli? Başkaları ne der diyerek mi yaşıyorsun bu hayatı?

Böyle bakış açısı,

Bu yoruma göre tercih yaparsanız eğer, sırf hızlı diye Golf R alıp da hız yapıp milletin canına kast edilecekse, milletin ne diyeceğini düşünmeyip kağnıyı tercih edin.

@vsoner bu da kendi bakış açınızın çelişkisi.

@ogzogz çok güzel bir bakış açısı. her golf r kullanan milletin canına kasteden trafik canavarıdır. zaten ölümcül kazaların %100ü bunlar yüzünden olmaktadır.  :p
Nasıl ki Golf R kullanan milletin canına kastetmiyorsa her Mercedes kullanan da elalem bana itibar göstersin diye binmiyor. (Nokta) ;)

itibardan bahseden sizlersiniz ben değilim (sen üzerine alınma bir kaç kişi itibardan bahsetti).

demek ki baĞzıları elalem bana itibar göstersin diye mercedes alıyor. devir ye kürküm ye devri.

@Musaaksoy hocam yaş 30 aracıda eşimle birlikte kullanıyoruz öyle çok ortamlarla falan işim yok yani :)  ama söylediklerine katılıyorum mercedes amblemi bir tık önde bence de 

Golf' üm gücenmesin ama tartışmasız Mercedes diyorum nokta.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam verelim sana iç dış r line opsiyon dolu bi araç sarı sitede ilan 860229287 forum üyelerine güzel bi fiyat verecegim. 

Mercedesin bu kasası ve bu rengi benim hayalim inanılmaz asil duruyor. Ben hiç düşünmeden mercedesi alırım. zaten gole binmişsiniz doymuşsunuzdur. 

Çok asil beee (y)

Şekil şukul "itibar" işlerini bir kenara bırakırsak,

Araçta performans, koltuğa yaslanmak, 4 çekişle yola kedi gibi tutunmak istiyorsanız tabii ki Golf.

Millet varsın normal Golf sansın :)  gaza dokunursunuz neye uğradıklarını şaşırırlar.

280 beygir nerede 156 beygir nerede...
35.000 km nerede 60.000 km nerede...

Evet, biraz düz mantık ama ben olaya şöyle bakıyorum:

280 adet ciğerli ve kar kış demeden giden, ömründen 35.000 km gitmiş at almak mı
156 adet dış görünüşü allı pullu ve ömründen 60.000 km gitmiş bir at almak mı?

Bu Mercedes birçok kişiye nasip olur fakat Golf R herkese nasip olmaz.

Valla golf r bambaşka bir dünya. Hani derler ya anlatılmaz yaşanır. Ben r  ‘ımı sattıktan sonra hep dedimki şimdi o olsa nasıl da güzel olurdu. Tabi %100 ü aşan fiyat artışı bazı kullanıcıları r dan uzaklaştırabilir. Ama kesinlikle tatmak gereki. Mercedes için yorum yapamam. Sahip olmadım. Ama bildiğim bir geçeği var bakım maliyetleri. Gerçekten çok pahalı. 

hocam artık al da şu arabanı millet rahat etsin..

Dışardan bakınca 

1.0 tsi midline bir golfü bile R ye R line 'a  şekil şemal anlamında birebir benzetmek mümkün.

Trafikte otoyolda giderken harbisinden bir  Golf R 'ı  belgeleriyle ibraz etmenin tek yolu 303 hp nin tamamını kullanmak gazlamak.yani bunu ispatlamanız için zahmete girip gazlamanız lazım..

İlandaki Mercedes ? Işıklarda  Durduğu yerde yine bir mercedesdir  yani gazlamasına gerek yok.

Dış sosyal çevreye göre Golf Golftür

Sadece sürücü koltuğunda oturana Golf R  golf R gibi gelir

Geri
Üst Alt