Hayalet Gösterge, Discover Pro Retrofit

fkorkmaz

Üye
İsim
Furkan
İlk konum ve ilk retrofit işlemim ile karşınızdayım 😊

Kısaca bilgi vermek gerekirse Golf 7 2015 model aracıma uzun araştırmalar ve bilgi alışverişinden sonra uygulamayı tamamladım.

Kullanılam malzemeler;

Hayalet Gösterge ( 6000 TL ) 

Haritanın göstergeye yansıması için fiber optik kablo ( 150 TL )

Discover Ünite ve ekran ( 6000 TL )

Carplay çalışması için usb de değişti ( 140 TL hatırladığım kadarıyla )

NOT; Discover media ile sadece servis bilgisi çalışmıyor Crack işlemi olduğu için onun haricinde her şey çalışmakta.

Sıradakı işlemim GTİ dönüşüm 🙂

EE951D2F-E738-4325-89EC-B2C6D8C02F1C.jpeg

Hayırlı olsun hocam gösterge montaj dahil 6000 İse cok iyi fiyat.. köprüden önce son çıkış olmuş :D  yeni dolar kuru ile gelecek parti Göstergelerde ciddi fiyat artışı olacak

çok güzel olmuş.
Hayırlı olsun bu arada [mention=11839]HONEY[/mention] bülent abi eklemeden ben sizi ekledim baklava dosyasına [emoji3]
Helal olsun çekirge

Hayırlı olsun hocam

Hayırlı olsun hocam gösterge montaj dahil 6000 İse cok iyi fiyat.. köprüden önce son çıkış olmuş :D  yeni dolar kuru ile gelecek parti Göstergelerde ciddi fiyat artışı olacak
Evet montaj dahil, çok araştırdım çeşitli fiyatlar aldım ama içime sinen bir işçilik ile İstanbulda montajı tamamlattım. Şimdi araştırmalar GTİ tamponda kararsızlığım şu yönde 7.5 GTİ tampon mu alsam 7 GTİ mi? Fiyatlar ortalama olarak 7 GTİ 1650 TL, 7.5 GTİ ise 2950 TL afaki bir fiyat farkı var ve benim aracımda fabrika çıkış U led olduğu için farları J yapmayacağım kararım beni 7 GTİ itiyor gibi.

Bu işte en sıkan can kesimi nasıl yapsam, hangisini yapsam ama sonuca ulaşınca tadından yenmiyor  :D

@Tanju1616 İstanbul'da Dursun Keleşcana yaptırdım, işçiliğinden çok memnun kaldım tavsiye ederim. 

Merhaba üstadlar araniza yeni katıldım.muzisyenim 32 yasindayim 18 yıl oldu bağlama icra ediyorum. Size soru sormak isterim  golf 7.5 aracımız var aceba golf8 geldikten sonra hayalet ekranı golf 7.5 ile uyumlu olurmu? İlerde golf 7.5 a golf8 hayalet ekran taktirilabilir mi? Herkese slmlar 

Geri
Üst Alt