Yarış Mavisi Rline

Biraz bekletti araya beyaz bi arkadaş girdi ama Kendisine kavuştuk sonunda😊Mk7 Rline aracımı yine Rline bir 7.5 için satarım diyordum satınca üzülmedim değil çok şükür nasip oldu.Aracım ilk sahibinden  2018 model 9700 kmde

lapiz blue(Yarış mavisi )renginde

Çift J adaptif led mid far

amblem geri görüş kamerası

18 inç jurva jant spor süspansiyon

app connect opsiyonlarına sahip.

Kısmetse gerekli gördüğüm retrofitleri ben zamana yayarak tamamlamayı düşünüyorum.

Daha iyi resimlerini kafamdaki eksikleri tamamladıkça konuya eklerim diye düşünüyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 37744

Ekli dosyayı görüntüle 37745

Ekli dosyayı görüntüle 37748

Ekli dosyayı görüntüle 37749

Ekli dosyayı görüntüle 37750

Ekli dosyayı görüntüle 37751
Güzel günlerde kullanın, piyasası nedir sorusu yöneltmek geldi içimden :)

@driver_can Araç çok güzel ve o km'de bulmanız harika olmuş kazasız belasız iyi sürüşler dilerim hayırlı olsun

@Balistique teşekkür ederim abi bende senin gibi düşünüyorum kısmetse zamanla ufak tefek dokunuşlarım olacak.

@Franquaz teşekkürler piyasası çok değişken tüm araçlarda olduğu gibi 300 lü rakamları geçti bu tarz araçlar genelde malesef.

Golf'e çok yakışan renklerden.. R-Line olunca tadından yenmiyor. Kaputun altı nasıl :)  

@driver_can Tutkuyu elden bırakmama hissi tekrardan güzel günlerde kullan Can, gönlünce olsun.. Kaputa & tampona film koruma yaptır ilk işin de o olsun
6 golf 7 2 tane de 7.5 kasa sahibi oldum Tutku hala ilk günki gibi devam ediyor.Şeffaf kaplama olayı aklımda ileriki süreçte düşünüyorum.

Golf'e çok yakışan renklerden.. R-Line olunca tadından yenmiyor. Kaputun altı nasıl :)  
 Teşekkür ederim. 1.4 tsi dsg 125 hp standart makine.

Maşallah.. güle güle kullanın en efsane renk bence de lapis blue ile turmeric

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Güle güle kullanmak nasip olır inşallah

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayirli olsun hocam

Baklava.xls de yanina x 5 yaptım

Hayırlı uğurlu olsun “BEN” den hızlı bir geçiş olmuş. Tekerinize taş değmesin güle güle kullanın. 

Maşallah :)  

Geri
Üst Alt