Media ekranı görüntü gitti

BurDem

Yeni Üye
İsim
Burak
Arkadaşlar bugün arabayı çalıştırdığımda media ekranı görüntüsü gelmiyor, hard reset denilmiş onu da yaptım hiç görüntü gelmiyor, Park sensörü sesi geliyor ama onun görüntüsü de ekranda yok ne yapmam gerekir. Servis görmem lazım dedi bir şey söylemedi.

Sigortadan değil sigorta baya bi sağlam görünüyor, @fueleconomyumarım öyle değildir bakalım ne çıkacak. 

Upvote 0

Benim ekrana güncelleme yapılmıyor tekrar deniyorlar bakalım olmazsa ekran değişecekmiş araç da serviste bekliyor, bu değişim bana ne kadara mal olur servisten açıklayıcı bi cevap alamadım kesin sonucu bekliyoruz diye. 3 sene de bu medya ekranının bozulması hatalı olduğunu göstermez mi çok sık da araç kullanan biri değilim.

Upvote 0
@BurDem 

Çok geçmiş olsun 

İyi niyet garantisi vs olayıyla halledilemez mi acaba, sonuçta kullanıcı kaynaklı bir hata olacak birşey gibi görünmüyor.

biraz baskı kursanız Doğuş merkeze vs yazanlar oluyor bu tarz konularda işe yarayabildiğini okumuştum.

Süreç hakkında gelişmeleri merakla bekliyoruz.

Upvote 0
@Kysr038Teşekkür ederim

Ekranın kontrol ünitesi bozulmuş yenisi 16.800 TL tutuyor sadece 4000 bin lirası iyi niyetten karşılanıyormuş. Anlayamadım 3 sene içinde ki bir araçta bu sorunu.

Upvote 0
Aynen öyle şu an düşünmüyorum başka yerlere de soracağım bana göre böyle bir saçmalık olmaz. 

Upvote 0
@BurDem 

Saçmalık tabi 12800 ü geçtim 8000 bile çok fazla 

Bende iyi niyet falan yok 16800 mü vericem yani !

Yesinler vw nini de golfünü de .... 

Forumda satanlar var 1300 e takarım bi china rcd 330 .....nasıl olsa son kullanıcıyım... 

Upvote 0
Doğuşa bildirdim şikayet yazdım ve gerekli araştırmaları da yapıyorum forumdan da yardımcı olabilecek varsa memnun da olurum. 16.800 masraf şaka gibi ve çalışmayan bir multi medya ekranı 3 senelik arabada. Yeni model aldık ki sorun çıkmasın diye ama başımıza gelene bak VW den memnunken bir anda tamamen soğudum 

Upvote 0
@BurDem Aracınız servis bakımlı ise iyi niyetten uygun fiyata değiştiriyorlar, bizim arkadaşın medya ekranında dikine bir çizgi oluştu, ekran için 8000 dediler sonrasında 4000 dediler ardından iyi niyeti devreye sokmalarını talep ettik ve pazarlık neticesinde ücretsiz değişimi yapıldı.

Upvote 0
Hocam elimde media unitesi var 1 adet , appconnect aktif , geri görüş kamera ve dynaudio destekli , eger garantiden çözemezseniz yardımcı olmaya çalışırım 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
%34 ile 11bin liraya düşüyormuş en fazla yapabilecekleri buymuş. Her ürün arıza verebiliyormuş garanti bitince de maalesef karşılayamıyormuşlar 

Upvote 0
Soygun gerçekten.

Fiyata inanamadım

Upvote 0

Geri
Üst Alt